PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661989}
7,3 2 525
ocen
7,3 10 1 2525
Btooom
powrót do forum serialu Btooom!

Btooom! - czyli niewypał!

ocenił(a) serial na 5

Moja opinia (po 9 odcinku): "Czym dalej w las tym gorzej... z początku nawet mi się podobało, ale
idiotyzm, niestety, goni idiotyzm. Trzeba było się zdecydować: albo idziemy "ostro w akcję", albo
próbujemy "robić realizm" (i idziemy np. w "psychologię", "itp."), a tak wychodzi "coś" pomiędzy i to
"coś" poszło nie tak. Oglądać się da, całkiem znośne, ale głowy nie urywa."

Opinia po zakończeniu serii: "Ostatnie odcinki, niestety, porażka... irytujące sytuacje, momentami
nieziemska "genialność" i "sprawność" (tak, tak, supersprawny fizycznie gość, który całe życie spędził
przed komputerem, śmiech na sali, niestety) bohaterów oraz idiotyczne i przerysowane
zachowania/przemyślenia/dialogi postaci, bleh... do połowy oglądało się całkiem dobrze, pod koniec
ciężko było znieść falę "głupoty" i kiczu bijącą z ekranu. Naciągane 5/10 (+0,5 do oceny za fajny
opening) ... jeżeli powstanie nowy sezon, to dwa razy się zastanowię zanim do niego podejdę, chociaż
kto wie być może będzie trochę lepiej, bo sama koncepcja ma potencjał, ale niestety w tym sezonie
został on nieumiejętnie wykorzystany... może właśnie dlatego do dzisiaj nie ma kontynuacji?"

Wad3r

kontynuacji nie ma, gdyż jest zbyt mało materiału na jego produkcje [manga ciągle wydawana]
Btooom to jak dla mnie jedna z ciekawszych pozycji 2012 roku.
Połączenie "sword art online" z "Battle Royale", z kilkoma wadami ale ogólnie wypadające nadzwyczaj dobrze.
Bardzo dobra kreska/animacje, świetny opening, nieźle wykreowane postacie (czasem troche drażni zachowanie głównego bohatera).
8/10

ps.
Nie wiem w którym miejscu pokazana jest ta "supersprawność" g.bohatera(prędzej zgodziłbym się z odwagą/determinacją), albo niby gdzie jest powiedziane, że całe życie spędził przed komputerem:]

ocenił(a) serial na 5
volt_84

Jest powiedzaine, że jest tym całym "netem" oraz kilka razy przypominane, że całe życie spędzał przed komputerem... a sprawność ile razy o centymetry unika wybuchających bomb, zwinny i gibki niczym kot, bez najmniejszego problemu fika przez wysoko umieszczony otwór w suficie i wyciąga do góry blondyneczkę, niczym Pudzian, itp., itd...

Wad3r

No jakby był "netem", to chyba by był bardzo zadowolony, to znaczy, ogóle cieżko powiedzieć, bo net raczej nie ma uczuć...

Może chodziło ci o NEETa?

ocenił(a) serial na 5
MojeGBA

Neet, sret, net. Był "no-lifem" i tyle :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones