PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677507}

Burza

La Tempestad
7,1 1 218
ocen
7,1 10 1 1218
Burza
powrót do forum serialu Burza

To jak odegrał wczorajszą scenę z lalką Mariny powinien dostać Oscara :) Bardzo dobry aktor nie sądzę że Levy i tysiąc innych aktorzynów byłoby stać na odegranie takiej sceny... :P Zaje..ście gra wariata:)

loczek0660

Całkowicie się zgadzam :D
Te jego szaleńcze miny i spojrzenia, coś niesamowitego ;)
Oczywiście, że lepiej gra niż Levy.

ocenił(a) serial na 9
loczek0660

Ivan jest cudowny! Bardzo się ciesze, że jest w tej telce ktoś taki jak on. Hernan to moja ulubiona postać w Burzy.

ocenił(a) serial na 9
loczek0660

Nie znoszę go jako Hernana, ale to tylko pokazuje, że gra swoją rolę fenomenalnie :) Jak dla mnie to najlepszy aktor w tej telce :) Tak realistycznie gra rolę wariata, że mam ciary na całym cielem :)

ocenił(a) serial na 9
loczek0660

Genialnie gra, plus bardzo ciekawa postac kreowana przez niego ;)

ocenił(a) serial na 3
loczek0660

O tak to najlepsza scena z całej telki.! Skubany jest perfekcyjny.! :D

ocenił(a) serial na 8
loczek0660

Hernan wymiata w tym serialu,takiego psychola zagrać to nie lada wyczyn,najlepszy jest jego świrnięty śmiech,i nagły atak furii ;D.Szkoda że żadna polska stacja tv.nie planuje nadawania z nim żadnego nowego serialu.! ;/

ocenił(a) serial na 6
jazdowicz2666

Najlepsza scena jak przegania bydło:) to machanie rękami i ten śmiech:D

ocenił(a) serial na 8
milosnik_fw

Też z tej sceny miałem niezłą polewkę. ;D

loczek0660

Możecie podać nr odcinka, w którym jest scena z lalką?

Czy Hernan zgwałcił Marinę, kiedy się na nią rzucił, mówiąc, że muszą skonsumować swoje małżeństwo?

ocenił(a) serial na 8
Environmental111

Odc.110,https://www.youtube.com/watch?v=EOibOnfwKws .I Hernan nie zgwałcił Mariny wtedy,bo krzyczała,jeśli mnie kochasz to nie rób mi krzywdy,i Hernan zaczął ryczeć,że nie chce jej skrzywdzić,no i że przeprasza. ;D

ocenił(a) serial na 6
loczek0660

Tak zgadzam się z wami Ivan zagrał fenomenalnie. Nadał charakteru temu serialowi bez niego było by nudno. Levy umie grać tylko role przystojnych romantyków,nie poradził by sobie z rolą Ivana.

eizagonzalez

Szkoda mi było Hernana, że spłonął w tym budynku (jeszcze na koniec takim smutnym wzrokiem spojrzał na Marinę).
Ale cóż, sam chciał tam zostać :D
Lubiłam jego postać - dzięki świetnemu aktorstwu Sancheza.

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Też go lubiłam

eizagonzalez

Ja postaci Hernana za bardzo nie lubiłam, był okropnie nachalny w tym łażeniu za Mariną. Trochę też dziwny był fakt, że dużo trudu i czasu poświęcił na to aby ją przekonać, jaki jest dobry i wspaniały, a potem gdy przyszła z nim na łódkę i nie chciała zgodzić się na ślub to bardzo łatwo odkrył prawdziwe oblicze, no i w ten sposób zaprzepaścił wszystkie starania. To było nielogiczne...no ale w końcu był wariatem.

ocenił(a) serial na 8
Didi_5

Z wariatami nigdy nie wiadomo....Ale skubaniec najlepszy....!!! A ile śmiechu musiało być przy nagrywaniu takiej sceny :P Super aktor,jak dla mnie może występować w takich charakterkach... he he ...Te jego mina nie do podrobienia

11koala19

Dobre było, gdy była taka scena, jak Damian i Marina mówią Hernanowi, że się zaręczyli.
A Hernan wybuchnął szaleńczym śmiechem - ten jego śmiech to było mistrzostwo świata.

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Kiedy to było bo już nie pamiętam...? a może i pominęłam bo czasami mi się zdarzyło ...

11koala19

W 38 odcinku

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Rzeczywiście...Niee pamiętam tego....On podbijja nie jednego psychopatę z tych filmów nadających się do Oscara czy nagradzanych jakimiś nagrodami....Lubiłam grę wielu aktorów w burzy bo Ximena jak na pierwszą rolę i to grającą jedną główną a w sumie dwie postacie też spisała się wg mnie bardzo dobrze...Ale Ivan przebił tam wszystkich...

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

hahaha ten śmiech wygrywa wszystko :D

angelboyer

Ivan Sanchez gra z Aną Brendą Contraras w nowej telenoweli "Lo imperdonable".
Ma to być remake "Kiedy się zakocham".

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

a tym razem rola protagonisty https://www.youtube.com/watch?v=1NDOVMVf9i0

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

nie, to ma być remake "La Mentira" (1998) z Kate del Castillo http://heavy.com/entertainment/2015/04/ana-brenda-ivan-sanchez-lo-imperdonable-t elenovela/

brocx

Wiem. Źle się wyraziłam.
Chodziło mi o to, że "Lo imperdonable" ma być wolną adaptacją scenariusza „La Mentira Kłamstwo i miłość” (na podstawie którego stworzono właśnie „Kiedy się zakocham” z 2010 r.).
Więc jakieś tam powiązanie z Kiedy się zakocham będzie miało.

ocenił(a) serial na 7
loczek0660

a tu w roli protagonisty https://www.youtube.com/watch?v=1NDOVMVf9i0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones