PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677507}

Burza

La Tempestad
7,1 1 218
ocen
7,1 10 1 1218
Burza
powrót do forum serialu Burza

Jak mawiał Zibi w wywiadzie dla Mateusza Borka "Dość Pan, wstydu oszczędź". Tak jest i w przypadku tego dzieła. Serial został skrócony o 80 odcinków a powinien o kolejne 80 gdyż pomysłów twórcom starczyło tylko na 40 odcinków. Drugą połowę oglądałem właściwie tylko dla beki, głównie z Levego i Sancheza, który chyba zbytnio wczuł się w swoją rolę i przez to wypadł co najmniej żałośnie. Powody są świetnie opisane w temacie ABSURDY z grubo ponad tysiącem wpisów. Wytwórnia w przeciągu ostatnich kilku lat kręci przeważnie gnioty. Wspomnę choćby żałosne "Nie igraj z aniołem", "Sortilegio", "Nieposkromiona miłość". Główna konkurencja czyli amerykańskie hiszpańskojęzyczne TELEMUNDO jest w tym względzie daleko z przodu. "Twarz Analiji", "Ktoś Cię obserwuje" "Pieska miłość" czy niedawno zakończona "Niewinna intryga" to tylko niektóre ze świetnych telenowel tego producenta. No i właśnie emitowana w telewizji TV Puls fantastyczna "Królowa serc" ze śliczną Paolą Núñez. Obstawiam w ciemno że będzie to jeden z największych hitów tego producenta. Ciekawa 1/3 telenoweli i fajna piosenka z czołówki to za mało aby określić tą telenowelę, choćby mianem przeciętnej. Ilość absurdów i głupot przebiła wszystko co do tej pory oglądałem z gatunku latino. Televisa niech nadal zatrudnia modelki zamiast aktorek, drewnianych aktorów pokroju Levy (powstrzymam się od komentarza na temat gościa który, jeśli to prawda, zostawia śliczną żonę i dwójkę dzieci dla zauroczenia koleżanką z planu) i kiepskich scenarzystów którzy za tę produkcję nie powinni otrzymać złamanego peso. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
mariuszwojtas

Masz rację, co do tych telenowel. Produkcje Telemundo bardziej mi się podobają szkoda tylko,że zmieniają ich godziny Niewinna intryga leciała kiedyś o normalnej porze to zmienili chyba z samego rana leciała, Przez co nie oglądałam. Podobnie z Królową serc leciała kiedyś późniejszym wieczorem to zmienili. Czasami mam wrażeniem, że robią to specjalnie

ocenił(a) serial na 3
kate1x15

Tak, z tymi zmianami godzin emisji to przegięcie konkretne. Człowiek ogląda, wciągnie się a tu jedna głupia decyzja i nie ma możliwości dalszego śledzenia losów bohaterów. Ja na szczęście nie mam tego problemu gdyż posiadam dekoder z nagrywaniem. Jak mnie nie ma w domu to nagrywam i w wolnym czasie oglądam.

ocenił(a) serial na 7
mariuszwojtas

Dokładnie, a Niewinną intrygę to jeszcze sporadycznie oglądam w internecie na player. pl, ale nie zawsze jest czas dopiero jestem na 40 odcinku hehe, dobre i to ale w tv jednak było lepiej.

ocenił(a) serial na 3
kate1x15

Ja osobiście nie wyobrażam sobie oglądać czegokolwiek przez internet, ale rozumiem tych co nie mają innej możliwości. Cieszę się że miałem możliwość obejrzeć "Niewinną intrygę"w jakości HD. To pierwsza telenowela którą oglądałem w wysokiej jakości. Jak najbardziej polecam ją obejrzeć. Trzyma w napięciu, cały czas co się dzieje, nie ma niepotrzebnych przestoi. Do samego końca trzyma równy poziom.

ocenił(a) serial na 7
mariuszwojtas

Będę oglądać dalej i próbować obejrzeć do końca Niewinną intrygę :) I Pozostaje mieć nadzieję oby było więcej w Tv produkcji Telemundo :)

ocenił(a) serial na 3
kate1x15

Na razie wciągnąłem się niesamowicie w produkcję tej wytwórni, mianowicie "Królową serc". Moim zdaniem ta telenowela ma wszystko aby odnieść wielki sukces. Na razie mam z nią spore zaległości więc w każdej wolnej chwili je nadrabiam. Po gniocie jakim niewątpliwie była "Burza" całkowicie odpuszczam sobie "Dzikie serce" od Televisy. Nawet nie zobaczyłem 1 odcinka. Oglądałem pierwowzór "Marimar" z Thaliją w roli głównej więc na to dzieło nie zamierzam tracić czasu. Również podzielam zdanie aby było jak najwięcej produkcji spod szyldu TELEMUNDO.

ocenił(a) serial na 7
mariuszwojtas

Królową Serc też na razie oglądam pomimo tego, że godzina mi nie najbardziej odpowiada, ale daję radę :) Ciekawa jestem co będzie dalej i jaki będzie finał . Dzikie serce pierwszy odcinek obejrzałam pierwsze wrażenie jest ok, ale teraz tak czytam komentarze pod Dzikim Sercem, to widzę że pojawiają się niezbyt dobre opinie, że to gniot i absurd, nie wyjaśnione wątki heh, więc nie wiem na razie będę oglądać. No i jeszcze zaczęła się Kobieta ze stali, pierwszy odcinek obejrzałam w internecie ;)

ocenił(a) serial na 3
kate1x15

Podejrzewam że z "Dzikiem Sercem" będzie podobnie jak z "Burzą". Gdzieś czytałem opinię (chyba osoby która oglądała ją w oryginale) że jest OK do któregoś odcinka a później jest już tylko gorzej. Mam nagrane pierwsze dwa odcinki "Kobiety ze stali" lecz jeszcze ich nie oglądałem. Myślę że warto się nią zainteresować. Mimo że to produkcja Televisy ale sprzed kilku lat, dlatego może być ciekawie.

ocenił(a) serial na 7
mariuszwojtas

Właśnie tam też tak piszą, że do około 95 odcinka jest ok. Trochę za dużo na raz leci tych telenowel i nie wiadomo co oglądać hehe :) A Z produkcji Televisy nie wszystkie są złe, podobało mi się kilka na przykład : Ukryta miłość, Otchłań namiętności, Zakazane Uczucie, Prawdziwe Uczucie, ale te ostatnio puszczane to już niet

ocenił(a) serial na 3
kate1x15

Celowo podkreśliłem że właśnie tych z ostatnich kilku lat w większości nie da się oglądać. Jasne że ta wytwórnia ma w swoim dorobku co najmniej kilka udanych telenowel, wspomnę chociażby "Miłosny nokaut" ze świetną Danną Garcią czy "Serce z kamienia".

mariuszwojtas

czy Kobieta ze stali jest gdzieś udostępniona online? nagrałam drugi odcinek, ale przegapiłam pierwszy :(

ocenił(a) serial na 7
jasmin35

tak ja oglądam tutaj : http://player.pl/seriale-online/kobieta-ze-stali-odcinki,2738/

kate1x15

Gracias !!! :)

ocenił(a) serial na 10
jasmin35

Na video anyfiles jest cała. Bardzo polecam ją bo oglądałem już całą w PL.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones