PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677507}

Burza

La Tempestad
7,1 1 218
ocen
7,1 10 1 1218
Burza
powrót do forum serialu Burza

Tematyka problemu...

ocenił(a) serial na 8

Mi się bardzo podoba poruszona tematyka handlu żywym towarem...Ten temat wydaje się tak nam daleki a jednocześnie bliski... To obecnie najlepszy czarny zarobek , ale temat problemu jest tak cichy że wydaje nam się nieobecny....Aż trudno sobie wyobrazić co przechodzą takie kobiety....Do tej pory miałam wyrobione zdanie o prostytutkach dziś już wiem że nie należy oceniać nawet takiej kobiety ,bo kto wie czy nie zostaje zmuszona...Pod wpływem serialu zamierzam obejrzeć Eden...Zobaczymy

ocenił(a) serial na 5
11koala19

Najlepszy czarny zarobek w Meksyku to handel narkotykami. Dzisiaj Meksyk jest krajem na skraju upadku, trawionym przez wojnę narkotykową. Fajnie się ogląda piękne meksykańskie krajobrazy, ale Meksykanie obecnie przeżywają piekło na ziemi. Warto pamiętać, że to, co widzimy na ekranach to jasne oblicze Meksyku. To ciemne jest ukrywane i zakłamywane

ocenił(a) serial na 10
Edi13

Czyli nie warto pojechać tam mam rozumieć czy się mylę ?

ocenił(a) serial na 8
Zbuntowany_RBD

Może turystycznie...Ale pewnie niezbyt na stały pobyt....

ocenił(a) serial na 10
11koala19

Ok. Dzięki za info. :D:D

ocenił(a) serial na 8
Zbuntowany_RBD

A co były plany wyjazdu...?

ocenił(a) serial na 10
11koala19

Może kiedyś w przyszłości. Z ciekawości zapytałem.

Zbuntowany_RBD

Ja uważam, ze Meksyk to piękny kraj, ale 11koala19 ma 100% racji. Obraz w telenowelach jest sielankowy i strasznie zakłamany. Turystycznie ogólnie fajnie pojechać, ale jak się jedzie np. na wczasy to jest się w hotelu i tak na prawdę nie widzisz prawdziwego meksyku bo żyjesz na enklawie. Zazwyczaj kurorty położone są na uboczu, do miasta jest daleko a na własną rękę ciężko i niebezpiecznie jest podróżować.

ocenił(a) serial na 10
mjarosz2007

Spoko. Wielkie dzięki za odp. i info.

Zbuntowany_RBD

Pozwiedzać, albo spotkać się z aktorami, czy aktorkami jak najbardziej można, ale trzeba jednak uważać. Na stałe to raczej nie.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Też miałem to na myśli o spotkaniu z aktorami, czy aktorkami.

Zbuntowany_RBD

Koleżanka mojej koleżanki była w Meksyku i udało jej się spotkać ze swoją ulubioną (ulubionymi) aktorkami, ale planowała to dłuższy czas, trochę ją to kosztowało i jeszcze miała koleżankę w Meksyku.

ocenił(a) serial na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones