PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469077}

Być człowiekiem

Being Human
7,1 2 722
oceny
7,1 10 1 2722
Być człowiekiem
powrót do forum serialu Być człowiekiem

5 sezon bez George'a...

ocenił(a) serial na 10

Co się dzieje z tymi brytyjskimi serialami? W Misfits 3/5 oryginalnej obsady już odeszło, a teraz się okazuje, że 4 sezon będzie ostatnim z Russellem. O ile w Misfits da się to przeżyć, bo serial nie opiera się na relacjach między bohaterami, o tyle w BH chodzi praktycznie tylko o to! O tą dziwną, ale uroczą relację między wilkołakiem, wampirem i duchem. Nawet jeśli dodadzą nowego wampira i nowego wilkołaka to co wtedy? Uwielbiam ten serial, ale może lepiej skończyć go na 4 sezonie, zanim poziom serialu upadnie na samo dno...

ocenił(a) serial na 8
trix12

już w pierwszym odcinku 4 sezonu Georg ginie, może wróci z zaświatów jako duch

ocenił(a) serial na 10
arkad88

Ludzie, to było po prostu chamskie. Najpierw na youtubie mnie zapoilerowali, że Nina umiera w pierwszym odcinku, a teraz mi jeszcze mówicie, że George robi to samo... Nie, żebym była zła, czy coś, ale to chyba powód, abym zaczęła oglądać seriale od razu po premierze...

ocenił(a) serial na 8
trix12

Pamiętam jak się ucieszyłam gdy w końcówce 3 sezonu Nina jednak nie umarła, a tu proszę, pierwsze minuty i od razu smutna wiadomość. Później George. A jeszcze wcześniej Mitchell. No trudno, nie ma co się zniechęcać, to był dopiero pierwszy odcinek, trzeba dać temu sezonowi szansę.

ocenił(a) serial na 7
madz92

http://29.media.tumblr.com/tumblr_lz2b89zbRl1r18c0lo1_500.png

tyle do powiedzenia ;]

ocenił(a) serial na 8
agns

Choć początkowo, wiadomość o odejściu Dżordża z ekipy strasznie mnie zdenerwowała, nie zamierzam skreślić serialu, Misfits sobie doskonale radziło bez Nathana, w Doktorze Who ciągle zmieniają się postacie towarzyszące głównemu bohaterowi, nawet on sam co jakiś czas zmienia twarz. Brytyjczycy to nie amerykanie, potrafią dobre scenariusze pisać i sądzę, że i tym razem sobie poradzą. Pierwszy odcinek sezonu ciekawy, pan Weasley jako wampirzy geek na plus, to samo z innym triem wampir-wilkołak-duch, teraz tylko czekać i obserwować jak akcja się potoczy.
Wie ktoś kiedy będą napisy do odcinka? Czy jakaś grupa tłumacząca w ogóle bierze się za ten serial?

ocenił(a) serial na 7
Rinoa_Sin

No moim zdaniem akurat Misfits bez Nathana straciło na jakości, ale i tak trzymało poziom. Masz racje, że brytyjskie seriale mają po prostu dobre scenariusze, więc z jakimś aktorem lub bez niego serial będzie dobry. Ale chodzi o to, że po prostu ludzie się przywiązują do postaci i dla mnie duet Mitchel - George był po prostu świetny i żałuje, że aktorzy nie mogli pogodzić nowych projektów z serialem.

ocenił(a) serial na 7
agns

a, pozwolę sobie pospamować moją recenzją odcinka:
http://seryjnie.blogspot.com/2012/02/being-human-4x01.html

ocenił(a) serial na 8
Rinoa_Sin

Jestem już po seansie 3 sezonu Misits i pod koniec 4 Being Human. Pierwszy z wymienieonych moim zdaniem bardzo dużo stracił. Nie wiem czy to przez brak Nathana w tym zezonie czy po prostu gorszy scenarusz, ale pomimo że wciąż jest dobry to zawiódł moje oczekiwania.
Za to Being Human, to miła niespodzianka. Pomimo że znikneły wszystkie 3 główne i moje ulubione postacie (jakos nie przepadam za Annie), to zastąpiły je świetne inne (dobre rozwinięcie odmiennego typu wilkołaka z 3 sezonu i ciekawa nowa postać wampira). I nawet bym powiedział że wymiana postaci wyszła tu chyba na dobre, ponieważ ma pewną świerzość. Scenariusz i wykonanie wciąż trzymie poziom, a może nawet jest tendencja zwyżkowa (ale to i tak zawsze będzie rozwinięcie świerzego pomysłu z 2008 roku).

ocenił(a) serial na 8
Lech_qv

jaki odmienienny typ wilkołaka?

ocenił(a) serial na 7
madz92

Rozumiem jak jeden z czterech bohaterów odchodzi z serialu, ale nie trzech. Zobaczymy co z tego będzie.

ocenił(a) serial na 9
trix12

Ja też byłam bardzo rozczarowana roszadami w obsadzie, ale po obejrzeniu pierwszych 4 odcinków jestem zachwycona! Serial trzyma poziom, ba, nawet podoba mi się jeszcze bardziej. Myślałam, że George'a i Mitchella nie sposób będzie zastąpić, ale Damien Molony jest świetny jako Hal, zwłaszcza w duecie z Tomem.

ocenił(a) serial na 8
helena89

Mam bardzo podobne wrażenia :) też, się martwiłam tą wymiana ekipy póki nie wciągnął mnie kompletnie 4 sezon :) też to odbieram jako powiew świeżości ( zwłaszcza w porównaniu z wersją Kanadyjską której prawie równocześnie kończyłam drugi sezon xp tam niestety występuje tendencja zniżkowa z i tak już niewysokiej na starcie xp ech )

Zwłaszcza wspomniany przez ciebie duet wprowadza dużo uroczego humoru ;) absolutnie więc nie skreślam serialu tylko trzymam kciuki za dalsze trzymanie poziomu :)

ocenił(a) serial na 9
trix12

To BBC. Nie można się zbytnio przywiązywać do bohaterów, bo wtedy prawdopodobieństwo, że umrą (albo tak jak tutaj odejdą, bo już są martwi) momentalnie wzrasta. Osobiście darzę Hala i Toma dużą sympatią, co prawda to już nie to samo, ale serial nie stracił na wartości. Mimo zmienionej obsady, świetnie się trzyma. Mam nadzieję, że utrzymają to w sezonie piątym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones