PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469077}

Być człowiekiem

Being Human
7,1 2 723
oceny
7,1 10 1 2723
Być człowiekiem
powrót do forum serialu Być człowiekiem

Nowa banda [małe SPOILERY]

ocenił(a) serial na 10

Jak większość z was wie [SPOLIER][SPOLIER][SPOLIER][SPOLIER][SPOLIER][SPOLIER] Annie przeszła "na drugą stronę" w ostatnim odcinku 4 sezonu. Jak dla mnie do koniec pewnego etapu tego serialu. Mitchell odszedł, George odszedł, a teraz również mój ulubiony duch. Zdążyłam się już przyzwyczaić do Hala i Toma, polubiłam ich. Jeśli aktor grający Toma (przepraszam, nie potrafię sobie przypomnieć niczego, oprócz imienia jego siostry) przestanie robić oczy zbitego psa, prawdopodobnie po prostu uznałabym to za inny serial. Ale doszła do tego Alex, która najzwyczajniej w świecie mnie irytuje. Nie wiem, jak mam oglądać ten serial, który zawsze był dla mnie w 100% przyjemnością, z bohaterką której po prostu przełknąć nie mogę. A jakie są wasze odczucia?

trix12

Mam nadzieję , że serial utrzyma poziom , chciałabym , żeby rozwinęli postać Hala , jest naprawdę ciekawym okazem- chyba zupełnym przeciwieństwem Mitchella- oprócz kilku szczegółów .

ocenił(a) serial na 9
trix12

Polubiłam Toma i Hala ale szkoda ze nie ma pierwotnej bandy. Moją ulubioną postacią nadal pozostaje Mitchell i liczę że może w 5 sezonie jakoś się pokażę. Tego nowego ducha, Alex póki co nie trawię, to znaczy nie jest taka zła, ale trudno zastąpić Annie. No cóż pozostaje czekać do 2013 roku na 5 sezon.

ocenił(a) serial na 9
trix12

Powiedziałem sobie że nie będę oglądał 5 sezonu bez Annie ale przyzwyczaiłem sie do Toma i Hala no i uważam że 4sezon był naprawdę świetny więc raczej dalej będę go oglądał chociaż bez Annie będzie cieżko.

ocenił(a) serial na 10
trix12

Wątpię, żeby Aidan wrócił do serialu. Nawet po zakończeniu zdjęć do Hobbita. Jaki jest sens sprowadzać Mitcha, skoro nie ma pozostałej dwójki?

ocenił(a) serial na 10
Hellgy

Nawet na to nie liczyłam, po prostu chciałam się podzielić z kimś moją frustracją i zobaczyć, czy inni też tak mają. Bo to naprawdę smutne, że serial, który opiera się na relacji 3 postaci wymienił tych trzech bohaterów na postaci bardziej irytujące (mam tutaj na myśli głównie Alex, bo Hal jest świetny i Tom też mi nie przeszkadza).

ocenił(a) serial na 10
trix12

Magia BH dawno wyparowała :(

Hellgy

Nie zgadzam się , magia tego serialu nadal istnieje , czemu : ponieważ mimo utraty pierwotnych głównych bohaterów , ten serial nadal ma fanów i potencjał , a nowi bohaterowie nie są gorsi od swoich poprzedników . Sama myślałam , że po tym jak zniknął z serialu Aidan , to już go nie będę oglądać , a tym czasem nie mogę się doczekać na kolejny odcinek . Cieszę się , że będzie nowy duch , bo Annie w ostatnim sezonie stała się strasznie nudna .

ocenił(a) serial na 10
morszpregi

W porządku. Ale moim skromnym zdaniem nowi bohaterowie wypełniają tylko luki. Oby im się to udało:)

Hellgy

Myślę , że to tylko tak wygląda . Tom owszem , to nie to samo co George , Alex dopiero się rozkręca , ale Lord Harry jest całkiem na miejscu , myślę , że jego postać bardzo dobrze jest pokazana , mimo , że to nie Mitchell .

ocenił(a) serial na 8
Hellgy

Jak dla mnie serial stracił sens po śmierci Mitchella i Georga. Tak sobie myślę, że BBC chyba nie przewidziało takie obrotu sprawy: rezygnacji Aidana i Russella. Ale ciągnęli ten serial dalej. Ja jakoś nie mogę się przekonać do 4 sezonu. Za bardzo lubiłam Mitchella i tylko ze względu na niego zaczęłam w ogóle oglądać BH.

ocenił(a) serial na 8
Speechless123

dla mnie 4 seozn był bardzo fajny :P

ocenił(a) serial na 6
loozack

Podzielam tę opinię :) Nigdy nie lubiłam Mitchella więc jego odejście było dla mnie świętem, żałowałam George'a, ale Tom też jest niezły, a skoro się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Kwestia duchów jest mi zupełnie obojętna, oba odrobinę miejscami denerwujące, więc Annie czy Alex, wszystko jedno, zresztą może ta nowa się rozkręci w miarę upływu czasu. Za to fabularnie jest wcale nieźle, ani się człowiek obejrzy a już mu się skończył odcinek. Podsumowując, jak dla mnie, od sezonu 4 serial ma tendencję zwyżkową, oglądam z przyjemnością i czekam na więcej.

ocenił(a) serial na 8
Greina

zgadzam sie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones