PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471880}

Być jak Erica

Being Erica
7,4 664
oceny
7,4 10 1 664
Być jak Erica
powrót do forum serialu Być jak Erica

Będzie 4 Sezon :)

ocenił(a) serial na 10

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów serialu, będzie 4 sezon (prawdopodobnie ostatni) .

http://www.spoilertv.com/2011/02/being-erica-renewed-for-4th-season.html

LukC

No niestety wyszedł właśnie ostatni odcinek 4 sezonu i chyba zarówno ostatni w ogóle! Całą serię udało się bardzo dobrze, spójnie zakończyć - także o tyle jestem spokojna. Będę tęsknić za Ericą i dr Tomem! Był to przyjemny serial z pozytywną energią.

ocenił(a) serial na 10
vilandra_4

Kurcze teraz smutny jestem. 11 odcinków to mało :(

Gdzieś czytałem, że jest jeszcze nadzieja, więc może będzie więcej (potencjał serialu jest ogromny, jest masa historii do opowiedzenia!). Wprawdzie 2 i 3 sezon nie powalał, ale 4 był świetny :)

Kanadyjczycy świetne seriale potrafią robić. Są bardziej 'życiowe' niż te z USA. Postacie są bardziej realistyczne, sytuacje prawdopodobne. Są bardziej otwarci na różne tematy i nie ograniczani cenzurą tak jak w amerykańskich stacjach.

LukC

Mógłbyś mi polecić jakieś kanadyjskie seriale? Z tego co oglądałam to wiem, że Combat Hospital jest kanadyjski.

ocenił(a) serial na 10
vilandra_4

http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/CanadianSeries

Mogę polecić: Rookie Blue, Lost Girl, później Sanctuary i Being Human, następnie Blood Ties, ponoć dobry jest też Instant Star ;)

ocenił(a) serial na 10
LukC

Na pewno nie będzie sezonu 5 (chyba, że im się coś bardzo zmieni). Poza tym tak zajebiście zakończyli, że byłoby trudno. To naprawdę najlepsze zakończenie serialu jakie chyba w życiu widziałam. Przeszli przez całą listę, Erika przeszła swoją drogę, dr Tom swoją, zamknięto większość wątków. Chyba, że w nowej formule, ale to byłoby trudne - albo musieliby dr Toma na siłę albo dr Erikę i przygody jej pacjentki...

mtx

wiesz gdzie można pobrać napisy ! do 4 sezonu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones