PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555518}
7,5 146
ocen
7,5 10 1 146
Byeoleul Ddadajwo
powrót do forum serialu Byeoleul Ddadajwo

Bardzo przyjemny serial

ocenił(a) serial na 9

Jedna z lepszych dram, jakie oglądałam. Na zmianę wzrusza i rozśmiesza. Nie dłużyła mi się
(jako pierwsza). Polecam :). Chciałam, aby się trochę inaczej skończyła, ale nie można mieć
wszystkiego.

ocenił(a) serial na 8
ZabusQ

A Ja niestety mam tak zawsze że dłużą Mi się te 16 odcinkowe, ale 20...? już o 26 nie wspomnę, nawet nie wiem jak przebrnęłam przez Meteor Garden ;)
Ogólnie drama fajna. beznadziejny watek kryminalny, ciągnęli do końca i zakończyli w ciągu 5 sekund... Jak dla Mnie to przesada, rozciągać Mniej interesujące wątki aż do obrzydzenia a ten ważny tak spartaczyć :/
Ideałem byłyby dramy 10 odcinkowe z czasem trwania 1h max a 45 minimum Uważam że jest to na tyle optymalny czas aby dać Nam się nacieszyć bohaterami, skończyć główny wątek a w razie powodzenia dramy dorobić 2 serie. Nie oszukujmy się ale to rozciąganie dram wychodzi im w większości na dobre jedynie pod względem finansowym. Nic innego za tym nie przemawia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones