PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500523}

CANAAN

6,6 275
ocen
6,6 10 1 275
CANAAN
powrót do forum serialu CANAAN

Warte obejrzenia

ocenił(a) serial na 7

Anime nie jest szczególnie odkrywcze, ale wizualnie prezentuje się naprawdę świetnie. Fabuła nie jest i projekty (psychologia) postaci (szczególnie głównej bohaterki i jej przyjaciółki)nie jest zbyt skomplikowana ale za to pojawiają się od czasu do czasu promyczki nadziei w postaciach drugoplanowych i ich historiach. Anime stoi na dobrym poziomie (a jeżeli chodzi o warstwę wizualną to nawet na bardzo dobrym), nie jest wybitne, nie jest też słabe. jako całość warte obejrzenia.

ocenił(a) serial na 5
HaVoC_87

Zawiodłem się na tym serialu. Duży potencjał w postaciach i bardzo słabe wykorzystanie. Dużo gadania, głównie o pierdołach na początku gdyby nie te pierdoły to gadanie by mi nie przeszkadzało no ale cóż. Dużo piszczenia, krzyczenia, podniety z pierdoł. Nie powiem niektórym to się podoba do mnie to nie trafiło albo po prostu za dużo tego było bo do tej pory mi to nie przeszkadzało z faktu, że to normalka w takich produkcjach. To minusy. Z plusów bardzo fajna kreska, ciekawe postacie [zwłaszcza główna bohaterka chociaż ta też potrafi zaskoczyć jakimś dziwnym zachowaniem]. Jak wspomniał przedmówca warte obejrzenia pod warunkiem że lubi się te elementy, które wymieniłem jako minusy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones