PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575225}
6,2 8 372
oceny
6,2 10 1 8372
Camelot
powrót do forum serialu Camelot

Artur

ocenił(a) serial na 1

Wiem, że to kwestia gustu, ale Artur w tym serialu bardzo mnie obrzydza. Poza tym nie tak wyobrażałam sobie wielkiego Króla Artura...zawiodłam się na tym serialu.

użytkownik usunięty
Merlinfan3

Fakt, jeśli chodzi o legendy arturiańskie to obsada Przygód Merlina rządzi pod każdym względem.

ocenił(a) serial na 9

Oprócz merlinowskiej Ginewry :)
chociaż ta w camelocie trochę mnie irytowała - raz całuje Artura, potem wraca do męża, potem ( scenka na plaży xD ), itd., itp.

ocenił(a) serial na 5

Dokladnie;) ja szukajac czego choc troszke pogobnego do Przygod Merlina , trafilam na Camelot. Ale to byl blad.

Merlinfan3

Pragnę zauważyć że Artur jest tu przedstawiony w momencie w którym dopiero dowiaduje się o swoim pochodzeniu. Czego oczekujesz? Że od razu będzie mądry i potężny? Nic od razu, chłopak musi się dopiero wszystkiego nauczyć, szkoda że serial anulowano, inaczej pewnie stał by się tym wielkim Arturem z mitu.

Merlinfan3

W pierwszym sezonie Artur jest jeszcze młody. Ciąg dalszy historii pokaże co z niego wyrośnie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones