PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575225}
6,2 8 372
oceny
6,2 10 1 8372
Camelot
powrót do forum serialu Camelot
noctis111

Oczywiscie.Jest rewelacyjny
Gra o tron to dno. Zreszta widac po ocenach

ocenił(a) serial na 4
HRA

właściwie to nie widać tego po ocenach biorąc pod uwage, ze gra o tron jest pierwsza w rankingu seriali

noctis111

serial spoko szkoda że nie będzie 2 sezonu;=(

noctis111

Osobiście jestem odmiennego zdania, ale cóż.. Są gusta i guściki

yvonneD

nie będzie 2 sezonu?!??

Bóg wysłuchał moich modlitw! :)

noctis111

mi również serial bardzo przypadł do gustu, tylko nie widziałem wszystkich odcinków. Całe szczęście okazało się, że cały serial będzie dostępny od sierpnia w kolekcji nseriale na platformie n- jeśli ktoś też nie widział wszystkiego, albo chce zobaczyć jeszcze raz- polecam

noctis111

I tu się zgodzę. Po Rzymach, Spartakusach, Borgiach, Tudorach - Gra o tron totalnie mi nie podeszła. Pal licho, że to fantasy, że na podstawie powiesci, nie trawiłem tego serialu i tyle. Camelot moim zdaniem lepszy. Bardziej spójny. Intrygi polityczne ze smokami, cudakami lesnymi i czym tam jeszcze w tle, nigdy mnie nie przekonywały. Wyjątkiem była saga Sapkowskiego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kaczoburger

ojej, jak błyskotliwa analiza :D
gawiedź, motłoch, ułomni, pryszczaci...zaiste, pogratulowac szacunku dla userów.
ciekawe co za tytan intelektu kryje się pod nickiem "kaczoburger'? :D:D

ocenił(a) serial na 3
noctis111

w porownaniu do gry o tron ten serial zasluguje na 1,ale tylko dlatego ze lubie dwie aktorki claire forlani i eve green dam 3

ocenił(a) serial na 1
sobol1237

nie lubię tych aktorek, więc dam 1

ocenił(a) serial na 5
sobol1237

Gra o tron bije na głowę ten mini serial... Ze względu na Eve Green oraz Josepha Fiennes daje 5/10 (tylko dlaczego grają w takim czymś?)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones