PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575225}
6,2 8 372
oceny
6,2 10 1 8372
Camelot
powrót do forum serialu Camelot

Bower

użytkownik usunięty

Gdyby nie aktor grający króla Artura serial byłby naprawdę spoko.

mnie drażni już nie tyle Bower co sama postać Artura i te jego głupie wątki. szkoda , że jest główną postacią;p

ocenił(a) serial na 5

Zgadzam się z autorem tematu Aktor który odgrywa role Artura jest słaby, trochę wygląda jak by go ukradli z planu Zmierzchu.
(Na razie jestem po pierwszym odc. zobaczymy co dalej)

ocenił(a) serial na 9
sornat

Im dalej tym lepiej, a jego osoba zaczyna mniej drażnić. (;

sornat

bo chyba go ukradli xD

Dokładnie,gdzie oni znaleźli takiego aktora?Ten koleś wygląda jak Żora Koroliow z Tańca z Gwiazdami,totalna porażka!!!!!

cabaju

calkowicie sie zgadzam, ten jego szczurzy pyszczek przeszkadza mi w ogladaniu serialu do tego stopnia, ze po drugim odcinku poddalem sie..

Hmmm... aktor nie dość że dostał kijową rolę ( mimo dobrej postaci jego wątki są mdłe) to jeszcze jest cholernie brzydki. Wręcz robi mi się niedobrze na jego widok... jezu co ta Ginewra w nim widzi... ugh!

rzeczywiscie to najgorsze wcielenie artura jakie pokazali na ekranie....

użytkownik usunięty

Może i racja ale nie zapominajmy, że większość Arturów była już w średnim lub podeszłym wieku. Camelot się rozwija a my możemy założyć, że i postać zmężnieje, przytyje i zapuści brodę :D
Chociaż nie wyobrażam sobie by ten chudzielec bardziej zmężniał. Cóż nie zawsze wygląd świadczy o umiejętnościach sile , odwadze itd.

Mnie bardziej przeraża fabuła bo teraz to przesadzili na całej linii - w 8 odcinku królowa Igraine wbiega, zero straży , wszyscy śpią a podobno zamku miało już pilnować więcej wyszkolonych wojów. Szkoda mi tych co to wymyślili. Każdy by mógł tam wejść i przejąć władzę nad tą ruiną. Myślałem, że serial się rozwinie ale staje się coraz nudniejszy i przewidywalny do bólu.

O kurde wszyscy komentujący to przystojniaki i modelki sie odezwali buahahahahahahahah

Marko81

Raczej obiektywni....

ocenił(a) serial na 1
Marko81

Po prostu obecny Artur bardziej pasowałby do roli Harrego Pottera a nie władcy

Jaskolka_90

Ja jak na niego patrze to przypomina mi się tylko
Sweeney Todd, i Bower w tym filmie śpiewający słowiczym głosikiem " I feeeeeeel you Joanna!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "xD xD

Po za tym jak już mówiłam , o gustach się nie dyskutuje, ale.... nosz ten chłopak jest wizualnie ohydny

Cpt_Pchelka

I POTWIERDZI TO Z PEWNOŚCIĄ NIE JEDEN CHŁOPAK I NIE JEDNA DZIEWCZYNA

ocenił(a) serial na 10

Artur, a raczej aktor, który go gra- totalna porażka. Ten jego dziewiczy wąsik mnie dobija. Co do serialu, zapowiadało się bardzo obiecująco, ale niestety... . Bardzo dobra gra E. Green, uwielbiam ją, pasuje do roli Morgany. Do gustu przypadły mi postacie Gawaina i Kaya.

ocenił(a) serial na 8

a ja uwielbiam Merlina :D a Artur jest jakiś taki dupowaty

CarolKhaa

solidne określenie!:P

ocenił(a) serial na 4
Cpt_Pchelka

Gdyby w Backstreet Boys były myszy, Artur na pewno by się załapał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones