PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575225}
6,2 8 372
oceny
6,2 10 1 8372
Camelot
powrót do forum serialu Camelot

Serial, serialem, nieco mniej niż średni. Zastanowiło mnie co innego, w ostatniej scenie 2 odcinka, Ewa Green czyli filmowa Morgana zrzuca szaty i ukazuje widzom ponętny biust.
No i właśnie. Nie sądzicie, że jest on nieco inny, niż piersi jakie zaprezentowała w "Marzycielach"? Jej biust jest jakby jędrniejszy a sutki zdecydowanie mniejsze a może to kwestia kręcenia na powietrzu? Tak sobie myślę, przy okazji drugiego odcinka serialu "Camelot".

ocenił(a) serial na 6
Nick_filmweb

a moze to nie jej tylko kogos innego

jawa10

Nie, no, w sumie chyba jej, przecież nie miała złych. Można je oczywiście podretuszować, ale żeby tak wkleić jakieś innej babki bez widocznych szwów to chyba jeszcze nie. Kształt się zgadza, tylko sutki mniejsze wyraźnie.

Nick_filmweb

Będąc ogromnym jej wielvicielem, czytałem, że ma dosyć swojej golizny po "Marzycielach" bo jak weszła na Internet i wklepała swoje nazwisko, to pokazały się w większości dyskusje o jej piersiach. Będąc nieśmiałą aktorką, powiedziała, że już sie nie zdecyduje na "gołe sceny". Jednak to było 7 lat temu, może zmieniła zdanie? W filmie "Cracks" też pokazuje "wdzięki" przez chwilę, w nocnej scenie w jeziorze...
PS: Czy drugi odcinek to ten co na końcu obnażyła się przed wilkiem? Ominął mnie pierwszy, a później nie miałem pewności czy nie więcej. Jedyny powód dlaczego oglądam "Camelota" to właśnie Eva, także proszę o odpowiedź!

Youjusz

Uwazam ze to napewno sa jej piersi.Eva nie jest z takich kobiet co sie poprawiaja operacjami albo ich retuszem(mysle ze nawet jej tego nie proponowali by cos ulepszac). A co do jej wypowiedzi to chyba zle zrozumiales ,ona nie mowila ze nie chce byc gola.Ale fakt ze byla zla ze ludzie tak komentuja jej biust. Jest szczupla ,piersi ma duze a naturalne.Mysle ze to normalne ze tak wygladaly i wygladaja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones