PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575225}
6,2 8 372
oceny
6,2 10 1 8372
Camelot
powrót do forum serialu Camelot

tylko 10 odcinków jest ?

ocenił(a) serial na 5
Marko81

Planowo tak. Jeśli serial będzie miał niezłą oglądalność, to może stacja zamówi więcej odcinków, a może nawet drugi sezon. Obawiam się jednak, że na jednym sezonie się skończy. Serial jest średniawy, aczkolwiek przyznam, że podoba mi się bardziej od "Przygód Merlina".

Emeraldine

Ten serial mi się bardzo podoba ale Przygód Merlina to chyba żaden serial nie pobije xD

ocenił(a) serial na 5
kinga45

Camelot to taki Merlin dla dorosłych. Jak uważacie, to piękne ciało na koniec 2-giego odcinka to autentyczne Green czy machlojki jakieś?

kinga45

Te przygody Merlina to ja odebrałam jak taką bajeczke dla dzieci. I do tego ta Gewn taka irytująca i Morgana taka nijaka, juz o Arturze nie wspomnę...

kinga45

"Przygody Merlina" to serial dla dzieci z podstawówki bo tego nie da się oglądać zbyt długo strasznie naiwny .
Camelot mógł być lepszy ale scenarzyści chyba sami dokładnie nie wiedzą co chcą i dlatego wygląda nieszczególnie,ale przynajmniej dorośli ludzie dadzą radę to oglądać czego o Przygodach Merlina nie da się powiedzieć.

ocenił(a) serial na 6
Marko81

Eva Green - powiększyła sobie cycki no za super ciało ma w tym serialu aż uwierzyć nie mogę ... co do serialu mi się podoba dla mnie lepszy i ciekawszy niż Przygody Merlina - boże obejżałem tylko 1 sezon i na tym skończyłem aktorzy tandetni strasznie nie pasujący do postaci granych, i cały serial wieje tandetą te wszystkie czary efekty specjalne otoczenia wiem że to tylko serial ale to strasznie wieje słabością i tanimi materiałami jak i małym budżetem

ocenił(a) serial na 2
Marko81

Miejmy nadzieje ze tak.

ocenił(a) serial na 4
Marko81

Oby skończyło się na 10 odcinkach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones