PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575225}
6,2 8 372
oceny
6,2 10 1 8372
Camelot
powrót do forum serialu Camelot

Merlin i Artur

ocenił(a) serial na 2

Czy oni tez Was nieziemsko denerwuja? Ten Merlin wiecznie z taka sama twarza, czarodziej ktory nie chce czarowac bo sie boi ze mu sie spodoba i przyglupiasty Artur, naiwniak ktory uwierzyl w bajki i probuje wyrwac dziewczyne wlasnego wojaka. Bardzo sa (aktorzy) nieprzekonywujacy. Bede kontynuowal ogladnie tego serialu tylko ze wzgledu na Eve Green, ktora chyba najlepiej prowadzi swoja role choc czasem jest taka troche za bardzo przekonywujaca, za teatralna.

ocenił(a) serial na 1
kemstachy

No cóż, zgadzam się w 100%. No i jeszcze te demoniczne grymasy Merlina... Szkoda, że tę rolę gra mniej zdolny z braci Fiennes... Chociaż z drugiej strony przy tak debilnym scenariusz to może i dobrze...

ms_rosencrantz

Taa... Debilny scenariusz, ale i tak oglądniesz kolejne odcinki ;D

ocenił(a) serial na 1
yvonneD

Chyba tak, moja miłość do legend arturiańskich wygrywa z wiedzą, że ktoś sobie w tzw. kulki leci...

ocenił(a) serial na 5
kemstachy

Zgodzam się. Fiennes nijak nie pasuje do tej roli. Mogliby dać kogoś bardziej charyzmatycznego i starszego. Artur też jest mało przekonujący. Taki tam naiwny chłoptaś. Ale tak naprawdę pies jest pogrzebany w scenariuszu, który jest naprawdę cieniutki i w wielu miejscach naciągany. Żaden aktor nie może się w niej wykazać w swojej roli gdy go ogranicza kiepski scenariusz. Ten serial to bajka dla dzieciaków, a nie świeże spojrzenie na legendę o królu Arturze. Evy Green nie znoszę od czasu gdy widziałam ją po raz pierwszy w "Królestwie Niebieskim", ale o dziwo w tym serialiku się sprawdza. Bardzo pasuje do roli Morgany. Co do Ginewry to nie jest tak źle, choć zawsze wyobrażałam ją sobie jako brunetkę (po części i filmy nas do tego przyzwyczaiły). Może się serial rozkręci, zobaczymy. Jedno co mi się naprawdę podoba, to piosenka w czołówce jak i sama czołówka.

użytkownik usunięty
kemstachy

Moim zdaniem scenariusz jest dobry. Nie świetny, ale nie należy do złych. Widać wyraźnie, że twórcy filmu jak i scenariusza starali się pokazać jakie relacje łączyły od samego początku Merlina i Artura. Pokazany jest chłopiec prowadzony przez swego mentora, który pokłada w nim wszelkie nadzieje , choć Artur nie jest na to gotów. Widzimy początek miłości Artura i Gwen, która również jest nietypowa. Nie taka do której zostaliśmy przyzwyczajeni? Merlin- nie z siwą brodą, nie stary, nie taki jak my chcemy. Widać, że w tym serialu chcą się skupić na emocjach, relacjach między postaciami i myślę, że inne podejście - właśnie takie- jest dobre. Mam nadzieję, ze zmienicie zdanie co do serialu bo dobrze się zapowiada. a aktorzy grają to co mają napisane.
Zastanawiam się tylko gdzie to nas zaprowadzi, jaki oni mają plan na resztę odcinków, czym nas zaskoczą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones