PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686949}

Camp

6,3 148
ocen
6,3 10 1 148
Camp
powrót do forum serialu Camp

Serial wydaję mi się po prostu dobry, niczym mnie nie ujął, momentami przynudzał i ta irytująca postać głównego
bohatera.... z tego typu seriali bardziej polecam "Huge" : )

RinOkum

Spodziewałam się większej liczby komentarzy :D. Widziałam pierwszy odcinek (nie do końca), nie wiem, czy obejrzę go jeszcze raz, czy w ogóle będę oglądać ten serial, choć tego nie wykluczam, ale jeden fragment nie daje mi spokoju :D. Tzn. kiedy obozowicze witali się ze sobą, to jeden z chłopaków powiedział do jednej z dziewczyn, że nie ma siniaków na dłoniach i że to dobrze, bo nie będzie siedziała w tym roku na strzaskanym tyłku :O. O co chodziło? Dlaczego miałaby mieć siniaki na dłoniach? A jeśli by je miała to co, ten koleś by ją pobił? Zupełnie nie rozumiem tego fragmentu, czy to zostało jakoś dalej wyjaśnione?

Aguslava

Moim zdaniem, serial jest naprawdę przyjemny. Miło popatrzeć na nowe twarze. Poza tym fabuła i śmieszne żarty sprawiają, że ogląda się go lekko i te 40 minut mija zbyt szybko :)

ocenił(a) serial na 7
Liliana1482

Wg mnie jest na prawde spoko taki lekki serial :) przypomina mi to troche greek :) w sumie nie jest podobny kompletnie ale tak mi sie jakos kojarzy ;) podsumowujac myslalem ze tokolejny gniot typu disney channel hanny monthany i inne ale nie jest spoko 7 mozna mu dac ;)

qwert1920

Zgadza się ;) Lekki serial i z przyjmnością go obejrzałem :)
Nie nawidzę serriali gdzie głupota aktorów mnie załamuje, a w tym serialu tego nie doświadczyłem:) Poza tym nigdy nie byłem na takich wakacjach wiec tym bardziej fajnie się oglądało :)
Ciekaw jestem czy będzie kolejny sezon?:>

Rejkenek

Na Spoiler TV pisze, że serial ten razem z Siberią zostanie przez NBC prawdopodobnie skasowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones