PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 899
ocen
7,6 10 1 26899
Castle
powrót do forum serialu Castle

pierwszy odcinek? Dla mnie z trójki nowych seriali o dość podobnym klimacie [mam na myśli The Mentalist, Lie to me i Castle] ten wydaje się być jak na razie najlepszy, choć to dopiero pilot.

radek1029

Bardzo się cieszę, że dano Fillionowi szansę znów błysnąć (Firefly/Serenity). Serial zapowiada się bardzo ciekawie (oby tylko nie był wtórny) a Nathan ogrywa swoją rolę znakomicie. Kojarzy mi się trochę (serial, opinia po pilocie tylko) po części z Bones a po części z Californication, ale tylko w detalach, miejmy nadzieję, że będzie przede wszystkim ciekawy i śmieszny; pierwszy odcinek oceniam jako całkiem dobry debiut, czego na przykład nie mogłem powiedzieć o wyczekiwanym przeze mnie z niecierpliwością pilocie Dollhouse (choć z odcinka na odcinek ten drugi serial też coraz lepiej, ale odbiegam od tematu). Oby tak dalej - w przyszłym tygodniu double feature :).

użytkownik usunięty
radek1029

Zapowiada się na najlepszy serial tego sezonu. Spojrzałem sobie np. na The Listenera, ale w porównaniu do Castle to cienizna. Odkąd Bones się zeszmacił, a Monk stał się zbyt wtórny brakowało mi porządnego serialu kryminalnego i oto w końcu doczekałem się. Warto obadać.

ocenił(a) serial na 7

Chyba przesadzacie w zachwytach. Pilot nie był zły, ale Mentalist czy Lie to Me miały piloty o wiele lepsze i jak na razie bardziej mnie interesują. Wszystko okaże się w następnych odcinkach, jak twórcy serial pociągną :)

Aintha

Moim zdaniem również The Mentalist i Lie to Me są o niebo lepsze od Castle, ale jestem tylko po jednym odcinku więc wiele może się zdarzyć.

ocenił(a) serial na 10
radek1029

Po pierwszym odcinku zapowiada się fajnie. Mam nadzieję, że się utrzyma dłużej niż 1 sezon. Ale po tym co ostatnio ABC wyprawia, to trudno powiedzieć.

ocenił(a) serial na 8
radek1029

Pilot był dobry dobrze że wyszedł już 2 odcinek to wieczorem się zobacy czy trzyma poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones