Castle
powrót do forum 7 sezonu

Po skończeniu odcinka 22 odniosłem wrażenie jakby kilka miesięcy temu w ostatnim momencie
zdecydowano o zakończeniu emisji i w pośpiechu stworzono odcinek zamykający historię
poszukiwania zabójcy matki Beckett, próbując nawet odtworzyć niezapomniany klimat odcinków z
sezonów 3 i 4 dotyczących tego wątku.
Dodając do tego ślub w następnym odcinku i to, że kilka pierwszych epizodów sezonu 6 stało na
żenująco niskim poziomie zastanawiam się czy sezon 6 nie kończy Castla.
W każdym razie czy ktoś ma jakieś informacje na temat 7 sezonu ?

marikes

Sezonu 7 nie będzie.

ocenił(a) serial na 9
szamgar

A jakieś źródło tej informacji? O ile mi wiadomo nie ogłoszono jeszcze tego czy sezon 7 będzie czy nie, zawsze odbywa się to koło finału, słyszałam coś o 10 maja, ale nic nie wskazuje żeby miało go nie być. Jeśli nie ma się potwierdzonych informacji nie należy siać plotek.

szamgar

Sezon 7 będzie, a decyzja będzie najprawdopodobniej ogłoszona 10/13 maja. Wątek matki Beckett został zakończony nijako na prośbę amerykańskiej części publiczności, gdyż widzów męczyła już ta niewyjaśniona sprawa i w odróżnieniu ode mnie niechętnie czekali na jej kontynuację.

filipsse

Też nie bardzo wiem dlaczego w stanach ten wątek ze sprawą Joanny Beckett się nie sprawdził. Według mnie obok 3xk najlepszy w serialu. Przez to dostaliśmy pospieszne zakończenie z dosyć banalnymi wątkami jak sen Beckett i kaseta w figurce słoni, która była pod ręką przez tyle lat (nie wystawia to Kate zbyt wysokiej oceny jako detektywowi). Zresztą odcinek 6x22 ma w przedstawionej historii tyle dziur, że nawet dobra gra aktorska i niezły klimat nie mógł tego zrównoważyć.

ocenił(a) serial na 8
filipsse

Ja się ciesze że ten wątek zakończyli, za długo już to ciągneli. Chociaż samo rozwiązanie sprawy trochę takie naiwne. Bardziej pasował mi wątek 3xk. Finał był jak dla mnie bardzo zabawany chociaż końcówke przewidziałam.

ocenił(a) serial na 8
marikes

Jak tylko dowiedziałem się, że będą brali ślub, na początku sezonu, stawiałem że na weselu będzie najazd jakichś zbirów a Beckett spod sukni ślubnej wyciągnie glocka i będzie jadka. Finał z boom i Castle obrywa kulkę. Ja mam nadzieję, że bedą następne sezony, małżeństwo pary głównych bohaterów to wkraczanie na niezbadane dotąd rejony dające jednak niesamowite i nieograniczone możliwości.

ocenił(a) serial na 5
Guliwer_2

jasne bardzo nieograniczone, 5 dzieci i moda na sukces, powinni skonczyc na sezonie 3 ktory byl ostatnim nadajcym sie do obejrzenia, ewentualnie 4 który był słaby ale jeszcze do przełknięcia. Dalsze kręcenie Castle'a to tylko i wyłącznie totalne zniszczenie tego serialu, moja ocena spadla na 6 i to tylko z sentymentu, podejrzewam ze po kolejnym sezonie bedzie 4 lub niżej. Początkowo było 8 do 9...............

ocenił(a) serial na 9
marikes

Mamy oficjalne wiadomości- stacja ABC zamówiła 7 sezon serialu.
Nie mogę wkleić linku- informacje można znaleźć na znanych serwisach na temat seriali w tym jednym polskim.

ocenił(a) serial na 8
Alee

To będzie ostatni sezon?
Pewnie skończy się ciążą Kate...

ocenił(a) serial na 9
pitixpl

Nie ma informacji czy to ostatni, ale powinien być, żeby wszystkiego nie zepsuli.

pitixpl

Pewnie powinien być ostatni, ale muszę przyznać, że ABC robi tak miałkie seriale, że na obecną chwilę pozycja Casle jest nie zachwiana. Jeżeli nie wymyślą czegoś ciekawego na zastępstwo, sądzę że mogą powstać następne sezony. Co do ciąży Kate to ok ale mam nadzieje, że nie będzie to centralny wątek sezonu, tak jak w tym był ślub

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones