Castlevania
powrót do forum 2 sezonu

duże zaskoczenie

ocenił(a) serial na 9

O ile za 1,2 sezon dałem naciągane 8 to 3 sezon to zdecydowane 9. Rewelacja. Bardzo ładnie narysowane, bardzo dojrzałe fabularnie, świetne sceny walk.

ocenił(a) serial na 10
Kuba_16

Jak dla mnie sezon 1 i 2 były mocno klimatyczne, niesamowicie mnie wciągnęły w to uniwersum. 3 za to był dla mnie najbardziej nieprzewidywalny i wypełniony świetnymi wciągającymi dialogami. Fabuła jak piszesz dojrzała, a nowe postacie bardzo intrygujące. Szczególnie plot twist z Sumi i Taką mnie totalnie zaskoczył. Ogólnie kusi mnie aby ocenić ten serial 10/10. Oglądam już chyba trzeci raz i cały czas z takimi samymi wypiekami na policzkach. Na palcach jednej ręki mogłabym wymienić tytuły, które tak bardzo mi przypadły do gustu. Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 9
anonimka123

jeśli chodzi o dojrzałe anime to jeszcze jest Ergo Proxy ale to zupełnie inna bajka:)

ocenił(a) serial na 10
Kuba_16

Znam, oglądałam za dzieciaka, ale wtedy mnie to trochę przerażało xD Nie mniej jednak, chyba czas na odświeżenie :D

ocenił(a) serial na 8
Kuba_16

obok ergo proxy jest i cowboy bebop, mogę się mylić, ale chyba ta sama ekipa to robiła. ale ze szlagierów godnych polecenia to ghost in the shelll i akira, no i neon genesis evangelion, co teraz toto na netflixie śmiga

ocenił(a) serial na 9
skinny_piggy

Bebopa zrobił ktoś inny - Shinichirô Watanabe - z tego co widzę również Samuraia Champloo. Jeśli chodzi o Kowboja to wiadomo klasyka ale to już jest takie bardzo japońskie, podobnie jak Samurai Champloo. Ergo Proxy jest zdecydowanie bardziej poważne i mroczne. Równie dobrze mogliby to zrobić nie-japończycy :)

ocenił(a) serial na 7
Kuba_16

zgadzam sie 3 sezon to rewelacja najlepszy do tej pory

Kuba_16

Zacząłem oglądać 1szy odcinek ale rozmowa 2 chłopów w gospodzie o tym jak "goły facet puka parchatą kozę" odebrała mi ochotę na dalsze obcowane z tym "dziełem".

ocenił(a) serial na 9
Pablo_

dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones