PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134084}

Chłopaki z baraków

Trailer Park Boys
8,4 41 839
ocen
8,4 10 1 41839
Chłopaki z baraków
powrót do forum serialu Chłopaki z baraków

Znajomy namówił mnie do obejrzenia tego paradokumentu. Obejrzałem dwa odcinki i powiedziałem mu, że chyba o*ipiał i nie będę oglądać tego chłamu. Kazał mi wytrwać przynajmniej do końca sezonu. Wytrwałem i nie żałuję. Ciężko mi wytłumaczyć, jakim cudem pokochałem ten serial. Ta słaba reżyseria, te słabe scenariusze, ta kiepska gra aktorska u większości z nich. A jednak kiedy połączysz to wszystko ze sobą i wczujesz się w serial, zaczynasz nieźle się bawić śledząc poczynaniach tych wsiurów... No po prostu nie wiem, nie wytłumaczę tego.. Po prostu trzeba obejrzeć ;)

ocenił(a) serial na 8
Pepsi_Boy

Miałam podobnie na początku, a po 8 sezonach czuję się jakby Ricky i reszta byli moją rodziną :P I pomimo, że mieszkają w gównianych warunkach, patrząc na nich co jakiś czas powtarzam sobie "kurde, jak oni tam mają zajebiście" ;) Jak skończę oglądać będę czuć pustkę w sercu.

ocenił(a) serial na 8
Pepsi_Boy

Mnie się wydaje, że to nie tyle chodzi o wciągnięcie się co o rozwój twórców. Mam wrażenie, że nie do końca wiedzieli jak to ma wyglądać na początku, dopiero od 3 sezonu widać zamiar, ukształtowanie postaci - jest równo i ciekawie.

Jeszcze tak daleko nie dotarłem ale podobno od 11 sezonu zmienili koncepcję, bohaterzy nie są świadomi obecności ekipy filmowej i to już nie to samo.

ocenił(a) serial na 9
Pepsi_Boy

kiepska gra aktorska? Chyba nie oglądaliśmy tego samego serialu. Większość aktorów tu, mimo że chyba wszyscy byli naturszczykami to grają wybitnie.

ocenił(a) serial na 9
uczucia_ambiwalentne

Zgadzam się. Moim zdaniem gra aktorska jest najmocniejszym punktem tego serialu. Oczywiście, w większości jest przesadzona, ale to jest celowe bo takie są te postacie. Natomiast wszystko jest mega naturalne - dokładnie tak zachowywaliby się ci ludzie gdyby istnieli :)

uczucia_ambiwalentne

Gra aktorska byla swietna. Do tej pory zastanawiam sie czy aktor grajacy Jima Laheya faktycznie nie walil wodki na planie :) Glownie przez te przepite oczy i zapyziala, spuchnieta twarz :)

ocenił(a) serial na 7
Pepsi_Boy

miałem identycznie, koledzy mi podesłali kilka scen m.in z gapieniem się na bebech a ja tylko zastanawiałem się co jest zabawnego w bandzie złodziei-idiotów którzy tylko palą i chleją

sam nie do końca rozumiem jak to się stało, że tak polubiłem ten serial. Na pewno na korzyść działają tu dwie rzeczy:
1) serial ma naprawdę lekką oprawę. Nawet Cyrusa przestałem traktować serio i z denerwującego gościa stał się jednym z moich ulubionych bohaterów który mnie bardzo rozbawia swoją postawą i mu kibicuję. Ten serial jest po prostu jedną wielką, że tak się wyrażę, beką. Wiele żartów przypomina mi te które sam z kolegą wymyślałem w gimnazjum i liceum. Niejedna scena przypomina mi też moje własne wygłupy
2) ten serial jest o menelowatych ludziach ale więź między nimi jest bardzo ludzka. Moim zdaniem to jest bardzo mocny argument. Ci ludzie są durnymi złodziejami ale lubią siebie, szanują, kochają, dbają, tęsknią. Są w stanie wiele dla siebie nawzajem przejść, wiele poświęcić. Myślę, że bez tego ten serial nie odniósłby takiego sukcesu.

ocenił(a) serial na 7
MegaSzczota

ah no i zapomniałbym: z innym lektorem też nie byłoby to samo. Wszystko to tworzy niezwykłą całość xd

MegaSzczota

serial wlasnie bez sensu zadnego. kamera jakas ktora psuje wszystko jak wszyscy do niej sie odnosza lepiej jakby bylo normalnie to zepsulo caly serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones