PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134084}

Chłopaki z baraków

Trailer Park Boys
8,4 41 839
ocen
8,4 10 1 41839
Chłopaki z baraków
powrót do forum serialu Chłopaki z baraków

ale jak sie zobaczy kilka odcinkow i pozna bohaterow to juz nie ma odwrotu :)

ocenił(a) serial na 10
uncut

dokładnie :)

ocenił(a) serial na 9
uncut

trafiłeś w punkt

uncut

Potwierdzam. Jestem p0 4 odcinkach i już wiem że wpadłem.

ocenił(a) serial na 10
uncut

Jest mega wciagajacy 12 sezonów za mną teraz specjale i inne

ocenił(a) serial na 9
uncut

Zgadzam się w całej rozciągłości. Na początku złapałem się na pytaniu: "Co ja pacze?". Potem już nie zadawałem sobie żadnych pytań. Oglądam ciągiem.

uncut

No to może jeszcze raz spróbuję. Miałem taki problem z Peep Show. Zrezygnowałem w połowie pierwszego odcinka. Potem minęło trochę czasu i wtedy już poszło. Tutaj potrzebuję chyba więcej odcinków - ale spróbuję. Chyba prędzej polubię to niż HorseMana ;)

ocenił(a) serial na 8
Wojtulek

mi się horseman podobał (chociaż również nie była to miłość od pierwszego zobaczenia), ale nie namawiam nikogo bo jest dosyć specyficzny...jeszcze bardziej niż chłopaki :) w zasadzie miałem mu dać 7, ale dodałem punkt bo zahacza o różne istotne tematy...acz średnią ma zacną, co mnie trochę dziwi, bo ja zwykle wysoko oceniam ;o
a o peep nawet nie słyszałem 0_o myślę, że zobaczę :)

ocenił(a) serial na 9
uncut

Właśnie skończyłem serial. Haha nie powiem, bohaterowie, ich pomysły, życie, sposób myślenia niszczy banię. Wszyscy bohaterowie dla mnie to czuby no i nie obrażając debile np: Ricky, Cory, Trevor, Lahey, policjanci. Żałuję, że zjarany albo po paru piwkach tego nigdy nei oglądałem. A serial tez mi się podobał, bo też jestem toche takim szpontem jak bohaterowie. Od wielu lat duzo jaram, pije, haha i też kminię jakby tu co wymyśle haha. Sam mógłbym zagrać w Chłopakach z baraków.

ocenił(a) serial na 10
mucka77777

Co ty piepszysz...
" Od wielu lat duzo jaram, pije, haha"
". Żałuję, że zjarany albo po paru piwkach tego nigdy nei oglądałem"

ocenił(a) serial na 9
thccc

Oglądać na bombie a oglądać będąc normalnym ten serial to jest różnica. Trochę prymitywne podejście, ale taka prawda.

ocenił(a) serial na 1
uncut

Definitywnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones