PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808701}
6,2 5 474
oceny
6,2 10 1 5474
Chambers
powrót do forum serialu Chambers

Jak w tytule, takich seriali mi właśnie brakuje, dobrych klimatycznych serialowych horrorów, na netflixie ostatnio coraz więcej kiepskich teen-dram a ja właśnie oczekuję takich seriali. Mam nadzieję że będzie na takim poziomie jak The Haunting of Hill House który niesamowicie mi się podobał i całkowicie mnie kupił klimatem, historią i świetną obsadą, tutaj już cudowna Uma Thurman to ogromny plus, mam nadzieję że się nie zawiodę i czekam mocno.

Rrouge

Popieram!:) również uwielbiam takie klimaty i mam nadzieje, że netflix zaoferuje coś jeszcze.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Dokładnie. Obejrzałam w dwa dni. Naprawdę godna pozycja . Polecam wszystkim .

Rrouge

Serial świetny, ale co Uma zrobiła z twarzą?! Zanik mimiki!

Rrouge

Taaaaak, też jestem za tym, żeby więcej klimatycznych horroru/thrillerów było, a mniej teen dram czy dramatów o niesprawiedliwościach społecznych. Co prawda ta pozycja nie była jakaś super, nie jest to "Hill House", "Marianne" czy "Requiem", ale obejrzeć można. Straszne/klimatyczne seriale najlepiej robią europejczycy jednak (pomijając Polaków oczywiście).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones