PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747881}
6,2 2 081
ocen
6,2 10 1 2081
Channel Zero: Candle Cove
powrót do forum serialu Channel Zero: Candle Cove

1x01

ocenił(a) serial na 6

Niestety pierwszy odcinek mnie nie zachwycił, czekałem niecierpliwie na ten serial, kocham creepypasty i tego typu rzeczy ale.......nudni aktorzy, gra aktorska nie najlepsza, dziwny montaż, długie nużące momenty że aż ma się ochotę krzyknąć "ZRÓBCIE COŚ". Ma dobre momenty ale niestety większość w tym odcinku nudzi a szkoda, trochę się zawiodłem, no ale to tylko 1 odcinek więc mam nadzieję że w przyszłych odcinkach nabierze jakiegoś tempa i będzie mógł czymś ciekawym zaskoczyć.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Pierwszy odcinek to troche za wcześnie na ocenę...

ocenił(a) serial na 6
hidmir

Nie dla mnie, ja zawsze każdy serial oceniam po jednym odcinku a później po prostu zmieniam jeśli się poprawia ;) dużo osób tak robi i ja zawsze tak robię, poza tym gdy pierwszy odcinek jest tak bardzo słaby to mam prawo wystawić swoją ocenę. Rozumiem że tobie się może podobać, ale nie mnie i ja mogę wystawić swoją własną ocenę.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Rozumiem ;) w sumie musze przyznać, że było pare nudnych scen i czekałem aż cokolwiek się zacznie dziać, ale dam mu szansę i wstrzymam się przez pare odcinków z oceną.

ocenił(a) serial na 6
hidmir

Ja dalej będę oglądał, jeśli trochę akcja się polepszy i będą jakieś ciekawsze sceny (a zwiastun nie wygląda to źle) to jest szansa że podwyższę jeszcze ocenę ;)

Rrouge

ale trza byc przygłupem oceniac serial po jednym odcinku :/ gdzie czasami sie nic nie dzieje a dopiero rozkreca

ocenił(a) serial na 6
Marko81

Nie nie trza, i nie życzę sobie obrażania, ponieważ każdy ma prawo wystawić swoją własną ocenę, ja nikogo nie obrażam więc też nie życzę sobie żeby mnie ktoś obrażał od przygłupów, mnóstwo osób ocenia serial po jednym odcinku, naprawdę mnóstwo i ma do tego prawo i nie ma w tym nic dziwnego, jak np: serial westworld już po pierwszym odcinku były oceny 10 itp. bo jest tak samo dobry, tak samo ten serial jest tak bardzo zły że to przechodzi ludzkie pojęcie, aktorstwo jest słabe jak coś, montaż to coś strasznego, skoro wszystko jest tutaj złe to mam prawo ocenić po nim ocenę, każdy ocenia inaczej, ja oceniam tak i zawsze tak będę oceniał bo mi tak jest wygodnie tu nie chodzi o sam fakt że nic się nie dzieje ale o to że aktorstwo jest po prostu tragiczne i widać ze nikt się nawet nie stara, więc jak inaczej ocenić takie coś? Wyraźnie napisałem, zawsze po pierwszym odcinku wystawiam ocenę a później po prostu zmieniam jeśli następne odcinki są lepsze, tak też można i tak robię zawsze ale w przypadku takiego serialu ja ten....nie jestem pewien czy ocena się zmieni. Mam nadzieję ze wyjaśniłem dokładnie ;) i jeszcze raz ja nikogo nie obrażam i też sobie tego nie życzę a to że serial jest tragicznie nakręcony to nie znaczy że nie można go nie oceniać po 1 odcinku, może i akcja się rozwija w przyszłych ale niestety poziom aktorski zazwyczaj pozostaje taki sam przez cały sezon skoro już w 1 odcinku jest tak źle, to samo z montażem. Nie jestem też jedyną osobą która negatywnie oceniła ten serial, na zagranicznych portalach ma już jeszcze niższe oceny a recenzje 1 odcinka są słabe, właściwie moja ocena 6 i tak jest wysoka w porównaniu z innymi.

Rrouge

https://www.synonimy.pl/

ocenił(a) serial na 6
i_o

Właściwie....naprawdę nie wiem po co wysłałeś mi ten link więc po prostu go zignoruję ;D

Rrouge

Nie zaskoczyło mnie to.

Rrouge

wyczuwam ból dupy...

Rrouge

treść nie płacz człowieku...

ocenił(a) serial na 4
Marko81

Nie nie trzeba być przygłupem, sam tak zresztą robię, chyba, że nie jestem pewny oceny, to wtedy robię to trochę później. A jeśli serial jest tak słaby, że po pilocie nie mam ochoty go dalej oglądać, to tym bardziej oceniam go już po pierwszym odcinku i daje sobie z nim spokój. Chyba logiczne nie? ... Każdy ocenia tak jak lubi, a ocenę zawsze można zmienić.

qiks33

ale jak mozna oceniac serial po jednym odcinku nie rozumiem tego :)

ocenił(a) serial na 6
Marko81

Można, ty nie chcesz oceniać to nie oceniaj, ale nie wmawiaj na siłę innym jak mają oceniać bo to jest irytujące, tym bardziej jeśli ktoś ocenia na takiej zasadzie, że najpierw daje ocenę daną a później zawsze może zmienić więc nie wiem w czym problem, poza tym gra aktorska mój drogi nie zmienia się nagle z odcinka na odcinek, już po pierwszym odcinku można wywnioskować niektóre rzeczy, co innego jakby po prostu był nudny w sensie że mało się dzieje, ale tutaj aktorstwo jest tragiczne (a aktorstwo nie zmienia się magicznie z odcinka na odcinek), montaż jak już mówiłem jest momentami naprawdę zły i posklejany byle jak a same....kukły (które będą się powtarzać przez cały serial), są po prostu.....śmieszne i jakoś u mnie nie wywołuje to żadnego niepokoju a o klimacie już nie wspominając i po takim czymś można śmiało wystawić ocenę, którą i tak zawsze można zmienić, ale w tym wypadku....nie jestem pewien jednak czy się zmieni

Rrouge

ale mi akurat nie chodzi o ten serial ogólnie mowilem

ocenił(a) serial na 6
Marko81

Okej, więc jak nie chcesz nie oceniaj, ale jak mówiłem każdy ma prawo oceniać serial jak chce i nie ma prawa nikt na siłę komuś wciskać swoich racji, wiele naprawdę wiele osób ocenia serial po 1 odcinku i ma do tego prawo i jest to normalne, a skoro i tak później ocenę zawsze można zmienić a ja robię tak że zawsze zmieniam, oceniam po 1 i jak później jest lepiej i zmieniam to tym bardziej nie ma problemu i tak mi jest wygodnie i jest to normalne bo ocena też się często zmienia, każdy ma inny sposób oceniania ;) Tak samo ja prawie zawsze wiem jak mi się serial spodoba nawet w przyszłość i oceniam z góry, np: każdy serial który oceniłem po pierwszym na 10...zostałem z tą oceną do końca bo tak mi się strasznie podobało że już nie zmieniałem bo podobał mi się na 10 i wiedziałem to już po 1 odcinku, a nawet gdyby to ocenę zawsze można zmienić.

Rrouge

Przybywam w pokoju - uwielbiam kilka seriali, po 1odcinku już mniej więcej wiem czy będę oglądać dalej czy nie, tak było np. z genialnym "Lucifer" czy "The Vampire Diaries". Niektórzy tak właśnie mają. Weszłam tu trochę przypadkiem ,bo patrzę nowy serial..ale raczej sobie go daruję. Nie chcąc urazić nikogo, czasami pierwszego wrażenia nie można powtórzyć. Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 6
Monica_7

Zgadzam się ;) według mnie serial powinien przynajmniej mieć dobry początek i finał, nie mówię że 1 odcinek musi być genialny ale powinien przynajmniej zachęcić do dalszego oglądania i pochwalić się czymś co by mówiło "to jest warte dalszego oglądania" mimo że TVD nie oglądam (nie moje klimaty), to Lucifera tak i również uważam że jest genialny. Po pierwszym odcinku już wiedziałem że będę dalej oglądał.

Rrouge

treść nie ocenia się książki po okładce tak jak i serialu czy filmu po 5 minutach, a prawo to pojęcie względne :D

ocenił(a) serial na 6
kamilboras

NIE ;D nie w przypadku oceniania jakiego serialu albo filmu a o to mi tu chodzi, każdy ma prawo oceniać jak chce i w jaki sposób chce i ocenia się, bo ocenia się wszystko pod względem aktorstwa jak i montażu też ;D a już po pierwszym odcinku można stwierdzić jakie jest aktorstwo bo aktortwo nie zmienia się nagle, jeszcze raz, mnóstwo osób ocenia seriale po jednym odcinku i mają do tego prawo bo to ich ocena raz, a dwa że ocenę zawsze mogą zmienić tak jak ja robię i twój tekst "treść nie ocenia się książki po okładce tak jak i serialu czy filmu po 5 minutach" TO TEŻ JEST POJĘCIE WZGLĘDNE ;D bo skoro ktoś chce to może ocenić i naprawdę mnóstwo osób tak ocenia i jest to normalne przy takim czymś jak ten serial tym bardziej, serial musi czymś zaciekawić mój drogi, nikt nie będzie tracił czasu i jakichś 5 godzin i przebijał się przez wielką nudę tak ogromną że szok żeby natrafić na jakąś jedną dobrą rzecz, jeśli uważasz że takie coś może być dobrym serialem to twoja sprawa ale ja nie i wiele ludzi nie, serial nie ma za dobrych ocen i się nie dziwię i proszę, są już 2 odcinki i coś się zmieniło? nie, nadal aktorstwo jest bardzo słabe, montaż jest dziwny, nie ma żadnego klimatu, atmosfery, rzuca się od sceny do sceny, co jakiś czas próbuje zrobić coś rzekomo dobrego ale mu nie wychodzi, innymi słowy ten serial nie osiągnie dużej popularności i to jak ktoś ocenia to jego sprawa, więc jeszcze raz, każdy ma prawo ocenić film albo serial jak chce :D bo to jego ocena, jego myśli, jego opinia o serialu a już po 1 odcinku pewne rzeczy da się wywnioskować jak np: właśnie aktorstwo albo montaż które najczęściej jeśli jest strasznie kulawe to niestety utrzymuje się tak do końca sezonu i w tym przypadku tak jest, w 2 odcinku nic się nie zmieniło a zostały jeszcze 4 odcinki bo 1 sezon ma mieć 6 odcinków ;) więc sam widzisz sytuację, w niektórych sytuacjach można oceniać po 1 odcinku a w tym serialu szczególnie, serial musi czymś chociaż czymś małym zaciekawić w 1 odcinku żeby przynajmniej pokazać że warto sprawdzić, 1 nie zrobił tego dobrze, dałem mu szansę i zobaczyłem 2....żadnej zmiany wciąż nuda i ledwo można wytrzymać oglądając serial, jeśli ci się podoba okej, ale nie nakładaj mi swoich racji i tego że nie mogę wystawić oceny albo że ma mi się serial podobać, jest słaby....zresztą to serial Syfy więc żadnych wielkich fajerwerków się nie spodziewałem ale chociaż trochę czegoś ciekawego a niestety.......zawiedli i jakoś wątpię żeby w tych czterech odcinkach coś się zmieniło.

Rrouge

zbyt długa wypowiedź nie chce mi się tyle czytać więc stwierdzam że szkoda na ciebie czasu po 3 pierwszysch słowach :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones