PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 799
ocen
8,0 10 1 13799
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

I w dodatku zastąpili to jakąś szmirą o nazwie "Strażacy"?

ocenił(a) serial na 10
MrMu

Zdjęli, bo mała była publiczność, ponieważ byłaby większa, gdyby Tvp 1 nie zaspało i puścili już wcześniej. A nie dopiero po takim czasie od premiery w USA, bo tak to fani tego serialu obejrzeli 1 sezon już wcześniej w necie przed emisją w polskiej telewizji i dlatego z pewnością teraz większość osób oglądało, co pierwszy raz usłyszeli o tym wspaniałym serialu. Więc ja byłam taką osobą, która oglądała od pierwszego i będę nadal oglądać do tego ostatniego odcinka Chicago Fire. Pieprzyć Tvp1...dobrze, że jest w necie.

ocenił(a) serial na 9
MrMu

Może po prostu wykupili tylko jeden sezon na emisję?
Może nie opłaca się wykupowywać drugiego, skoro w Polskiej Telewizji leci tyle fascynujących polskich "seriali". :)
Teraz coś dobrego można obejrzeć tylko online. ;)

ocenił(a) serial na 10
invisiblefairy

Tym fascynującym jest z pewnością polska wersja :)

ocenił(a) serial na 9
seba1b

Kiedyś z ciekawości może włączę jakiś odcinek, ale trochę boję się patrzeć - bo Polak zawsze spartoli dobry serial. ;p

ocenił(a) serial na 10
invisiblefairy

Szkoda czasu na tego gniota!

ocenił(a) serial na 9
seba1b

O widzisz. :D Dzięki za info! To właśnie chciałam usłyszeć :D

invisiblefairy

ja z ciekawości obejrzałam pierwszy odcinek strażaków i do tej pory żałuje

użytkownik usunięty
invisiblefairy

Wydaje mi się że zdjęli z anteny ponieważ była mała oglądalność przecież w ciągu tygodnia wieczorem większość polaków ogląda Barwy szczęścia i M jak miłość.

ocenił(a) serial na 9
MrMu

Bo to sa idioci lepiej puszczać 1555 odcinek polskiego shitu niż fajny zagraniczny serial który jest populary na całym świecie a nie tylko w małym kraju jakim jest Polska. Ogólnie nasza Polska TV nic sobą nie reprezentuje jakie poszczają fajne zagraniczne seriale praktycznie żadne. Ale w dobie internetu to już ich starta dla mnie Polska TV może nie istnieć. Zobaczymy tylko jak wyginie pokolenie naszych dziadków i ojców dla których jeszcze film w internecie jest czymś nieznanym za bardzo to nasza wspaniała TVP będzie miała oglądalność tak niską że marnie to widzę. Chyba że otworzą oczy właśnie na fajne zagraniczne seriale i filmy a nie tylko polski shit i amerykańskie hity z lat 80-90 powtarzane na okragło.

_Simon

Żartujecie sobie prawda? Ten serial nie ma nawet 20 tysięcy fanów na zagranicznych stronach a w Polsce oglądało go tylko parę tysięcy ludzi. Błagam nie obrażajcie dobrych seriali.

Drusix

Na facebooku 2 miliony.

ocenił(a) serial na 9
Drusix

M jak Miłośc czy inny Polski shit kto oglada. To nawet nie ma tłumaczenia na inne kraje. Fire ma na świecie fanów milonów nawet widać to po napisach na jakie języki to tłumaczą.

_Simon

W sumie nie wiem. Nie oglądałem. Napisałem to tylko po to, żeby was zdenerwować :D

Drusix

Człowiek skur** w takim razie :D

_Simon

M jak miłość leciało z napisami angielskimi na innych kanałach niż tvp2, tak samo jak parę innych polskich seriali było wykupionych przez zagraniczne stację.

MrMu

Serial bardzo fajny, i myślę że przyjąłby się nawet puszczany z opóźnieniem. Ale TVP nie potrafi niczego pozytywnie wykorzystać, wszystko spartolą. Dają dobre seriale o 1.40 w nocy a chłam o 21.20

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones