Chicago P.D. (2014)
Chicago P.D.: Sezon 1 Chicago P.D. Sezon 1, Odcinek 13
Odcinek Chicago P.D. (2014)

Własne sposoby

My Way 43m
8,6 272
oceny
8,6 10 1 272
Chicago P.D.
powrót do forum s1e13

Odcinek dobry. Ostatnia scena to po prostu masakra. Jak gliniarze mogli nie przeszukać matki jego dziecka. To jest niewyobrażalny błąd i nieprofesjonalne ze strony gliniarzy w stosunku do takiego groźnego przestępcy jak Pulpo. Mogli się tego przecież spodziewać i coś może planować. Co do Azjaty to przez chwilę jego podejrzewałem, że to on może być tą wtyką.

ocenił(a) serial na 9
rafiq11

No kompletny brak profesjonalizmu,na poczatku jak zobaczylam to myslalam ze ten drugi gliniarz mu pomogl za kase czy cos,mam nadzieje ze Antonio wyjdzie z tego i ze matka tego dziecka pojdzie siedzieć a Pulpo zabiją ;-) a co do wtyki bylam przekonana ze to ta nowa,a tu jednak neispodzianka..jak Voight sie dowie to Azjata ma przesrane :D

lovemessages

Ja też liczę, że Antonio się z tego wyliże, już raz w strażakach mało nie umarł, to może i z tego jakoś się wykaraska. Wydaje się jednak mało prawdopodobne.

ocenił(a) serial na 9
nika2012

Nie sądze żeby zmarł,bo czytałam gdzieś promo 2 sezonu i ma być :-) przegięcie by było jakby go uśmiercili, w strażakach też by musieli o tym mówic,zalamana Gabi itp.. więc raczej mało prawdopodobne :-) ale widziałam Voighta mine jak zobaczył Antonio, złapie Pulpo i pewnie go zabiję :-)

lovemessages

Antonio będzie jak kot, co ma dziewięć żyć. Bez Antonio to nie ten sam serial by był. Voight i cała jednostka na pewno mu tego płazem nie puszczą. Zwłaszcza po tym co się stało z Dawsonem. Nawet nie doczeka procesu w klatce wymierzą sprawiedliwość.

nika2012

Antonio przeżył, jeśli ktoś jest zainteresowany.

khal_eesi

Dzięki za info:). Już oglądałam odcinek i po części moje przewidywania co do Pulpo się sprawdziły. A co do Antonia to chyba jest nieśmiertelny. W poprzednim odcinku te jego postrzelenie wyglądało bardzo poważanie, a dziś to coś tam z ręką miał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones