Chicago P.D. (2014)
Chicago P.D.: Sezon 1 Chicago P.D. Sezon 1, Odcinek 15
Odcinek Chicago P.D. (2014)

Piękna przyjaźń

A Beautiful Friendship 43m
8,5 268
ocen
8,5 10 1 268
Chicago P.D.
powrót do forum s1e15

Aj, się porobiło !
Ale że Erin pozwoliła aby Halstead prowadził samochód, szok ;) ;)
Jak nie lubiłam Voighta w Chicago Fire tak teraz nie mogę się nadziwić jak on trzęsie tym miastem.







SPOILER

Tak mi przez chwilę przyszło na myśl czy aby nie kroi się jakiś mały romansik między Nadią a Antonio, stąd to nagłe zniknięcie żony.
Burgees & Ruzek mmmmmiodzio ...... ;)

użytkownik usunięty
Ewcia78

Ja tam kibicuję związkowi : Ruzek & Burgees. Mam jednak nadzieję, że Erin i Jay też będą razem. Serial super. Pierwszy odcinek nie bardzo mnie zainteresował, ale później wciągnął. Czekam na 2 sezon.

Dostałam to na co czekałam od samego początku: Ruzek i Burgess. Mrrr , warto było czekać :))

ocenił(a) serial na 10

a ja sie nie moge doczekac 2 sezonu i cos mi sie wydaje ze Erin i Jay tez beda razem :)

ocenił(a) serial na 8
Ewcia78

No, niezły barszcz, chociaż miałam nadzieję, że jeszcze trochę pociągną tą sprawę z Charliem, hmm... Sama nie wiem. Voight jest super, nie ma co gadać. :D Nadię też lubię ale wolałabym żeby nie romansowała z Antoniem, haha. Głupio to zrobili, że jego żona spakowała manaty, już wystarczy, że odstrzelili Jina. Żal mi go było, zachował się po świńsku ale w sumie to nie miał wyboru.

ocenił(a) serial na 7
aczkolwieczka

Voight jest nieziemski. Na początku go nie znosiłam, ale to tak wielowymiarowa i złożona postać, że z czasem aż trzeba go polubić. Również mam nadzieję, że Nadia nie będzie romansowała z Antoniem. On to fajny facet, ma rodzinę i powinien skupić się na tym by sprowadzić ją z powrotem do Chicago, a nie uganiać się za spódniczkami. Z resztą wyczuwam, że ta sprawa będzie ciągnięta przez kilka odc 2 sezonu. Rozterka moralna praca vs. rodzina? Ruzek i Burgess - wiedziałam, że tak to się skończy. W takim wypadku dobrze, że Kim nie dostała się do jednostki, bo byłoby to niezręczne. No i sprawa, która nie trapi, kto załatwił Jina?

pietrusia

Nie wydaje mi się, żeby Antonio zaczął się oglądać za innymi kobietami czy tam romansował z Nadią. On za porządny ;p, a poza tym bardzo mu zależy na rodzinie i na pewno będzie chciał ich sprowadzić do Chicago. Jego żona pewnie boi się o życie męża ( dwa razy został postrzelony) i do tego porwanie syna to nie dziwne, że wyjechała i chce spokojniejszego życia. A co do Ruzek i Burgess od początku ich do siebie ciągnęło. Ciekawe jak rozwiną ich wątek w II sezonie. Zabójstwo Jina dobrym początkiem do rozwiązania zagadki w II sezonie.

ocenił(a) serial na 10
Ewcia78

Kto zabił Jina? Oto jest pytanie. Co o tym myślicie?

ocenił(a) serial na 10
Modrzejaa

jak to kto ? zli ludzie :) a serio serial mega jak dla mnie pierwsza liga na rowni z chicago fire :)

ocenił(a) serial na 9
Modrzejaa

Kto zabił Jina to jedno, ale co kopiował Jin na pendrive i komu wysłał kopertę? Czekam na nowy sezon, czekam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones