PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=588905}
6,5 6 223
oceny
6,5 10 1 6223
Chichot losu
powrót do forum serialu Chichot losu

Jak się wam podoba??

Jak dla mnie to fabuła serialu przeraźliwe wolno się rozkręca.. Zapowiedzi serialu są ciekawe a potem wychodzi że to nie jest tak ciekawe...

Jak dla mnie lekko nie do strawienia jest "nowoczesna babcia". niby nic bo naprawę tacy ludzie istnieją. Ale nawet tacy nowocześni i luksusowi dziadkowie by się swoim i wnukami zajęli.. w 9/10 przypadków no widać ze ona należy do tego marginesu 1/10

Żeby nie było to oczywiście częściowo (ale tylko częściowo) usprawiedliwia ją to że jej synowi odebrali prawa rodzicielskie.

Niestety mamy 4 odcinek a nadal jesteśmy w lesie jeśli chodzi o rozwiązanie zagadki. Damięcki sobie jak na razie zbytnio nie pograł. A przecież był przedstawiany (w przedpremierowych opisach) jako ten który miał pomagając Joannie w opiece nad dziećmi. Na razie tego nie ma....

ocenił(a) serial na 10
skoczek_narciarski

W ogóle nie podoba mi się , że tak powiem "wątek miłosny" serialu ;) Otóż nie czuc chemii między Żmudą a Damięckim... A niby takie to miało byc romantyczne, ;) Romantyczne, że nie wiem!!! Prawie nie mają scen wspólnych! :p

anetka5000

No racja, ale ejst jeszcze 10 odcinków czy 9.

skoczek_narciarski

"Zapowiedzi serialu są ciekawe a potem wychodzi że to nie jest tak ciekawe..."
Właśnie, w zapowiedziach 4 odcinka było wszystko, co było wartego obejrzenia w odcinku. Naprawdę nie rozumiem, jak można 45 minut serialu streścić do kilkunastosekundowej reklamy, praktycznie nic przy tym nie tracąc z fabuły. Liczyłam na coś ciekawszego w związku z rozmową faceta Elżbiety i Joanny, a tu guzik, reklama mi wszystko powiedziała.

Invisse

Akurat zapowiedź do ostatniego odcinaka (7?) była zupełnie inna - wydało się że jest inaczej niż było (tzn wydawało się że Joanna zostawiła dzieci urodziny a na wsi a postanowiła zaadoptować je) , nie było wrednej babuni coś knującej w zapowiedzi a odcinku już tak....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones