PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=588905}
6,5 6 223
oceny
6,5 10 1 6223
Chichot losu
powrót do forum serialu Chichot losu

Orientuje się ktoś? :D
Świetny serial ;p

ocenił(a) serial na 10
Vakme

chyba tak :)
w gazecie czytałam że tak
bo pisało ostatni odcinek sezonu a nie serialu a to jest różnica
i warto to zauważyć bo gdy serial się kończy to by napisali inaczej ;p

fatalistka1864

Ludzie raczej nie będzie dalszych sezonów, bo jest to zamknięta historia - końcówka serialu odbiega od zakończenia książki, ale to już jednak koniec historii

Vakme

Będzie.

siobhan_3

Muszę zweryfikować swój ostatni komentarz ponieważ dzisiaj rano w TV była rozmowa ze scenarzystą serialu i powiedział on w niej wyraźnie, że pierwsze odcinki drugiego sezonu już powstają.

ocenił(a) serial na 7
Vakme

ja na jakiejś stronie czytałem, że to jest tylko 13 odcinkowy serial :) chyba że teraz się zdecydowali dopisać scenariusz

ocenił(a) serial na 7
bryncu

Marta Żmuda Trzebiatowska (26 l.), Anna Mucha (30 l.) i Małgorzata Socha (30 l.) to trzy najpiękniejsze i najbardziej pożądane aktorki. I to one walczyły o główną rolę w nowym serialu telewizyjnej Jedynki. Bitwa była długa i zażarta. Ostatecznie wygrała ją Marta! I to ona zagra w "Chichocie losu", zgarniając 200 tysięcy złotych.
Marta po zakończeniu pracy w serialu TVN "Teraz albo nigdy" zniknęła z telewizyjnych ekranów. Zajęła się swoją filmową i teatralną karierą. Gościła nawet w Hollywood. Ale teraz piękna aktorka znów powraca. I może mieć powód do dumy. Bo Żmuda Trzebiatowska w wyścigu o główną rolę pokonała największe gwiazdy i to na jej konto wpłynie 200 tysięcy złotych.
- Widzowie trochę zapomnieli o Żmudzie Trzebiatowskiej, więc najwyższy czas o niej przypomnieć - mówi osoba pracująca przy produkcji serialu.
"Chichot losu" to 13-odcinkowy serial na podstawie powieści Hanny Lemańskiej (†49 l.). Jego bohaterką jest atrakcyjna i przebojowa Joanna. Pewnego dnia do jej drzwi puka dwójka nieznajomych dzieci z kotem na rękach. Od tej pory jej życie całkowicie się zmieni.
Zdjęcia do serialu ruszą pod koniec wakacji.

ocenił(a) serial na 10
Vakme

jw serial na podstawie ksiazki, ksiazka sie skonczyla... ;( nawet jesli bedzie drugi sezon (dopsiza scenariusz) to nie na jesien... szkoda, kocham ten serial...

jusiaa

Zgadzam się serial na prawdę super i mam nadzieję że będzie drugi sezon:)

ocenił(a) serial na 6
mt2900

Ja bym wolał czwarty sezon innego serialu autorstwa tego duetu to jest Dejczer/Tomczyk, ale wiem że nic z tego nie będzie.....

mt2900

Widać, że dobrych seriali nigdy nie widzieliście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones