PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=588905}
6,5 6 223
oceny
6,5 10 1 6223
Chichot losu
powrót do forum serialu Chichot losu

Obrona !!

ocenił(a) serial na 9

Nie rozumiem dlaczego tak atakujecie "Chichot losu". To po pierwsze jest dopiero początek może się rozkręci. Nie ukrywam że są błędy, ale to jak w każdym serialu. Nie mam zastrzeżeń co do aktorów, uważam że zarówno główni bohaterzy się sprawdzają jak i dzieci :) Rzeczywiście serial jest nieco dramatyczny, ale są też śmieszne momenty (np. odc 6 gdy Joanna uciekała przed zwierzętami). Myślę, że serial jest godny śledzenia ! Osobiście zamierzam go oglądać do samego końca i liczę na kolejną serie.
Mam nadzieję że są osoby, które poprą i mają podobne zdanie na temat tego serialu z Martą Żmudą Trzebiatowską i Mateuszem Damięckim.

malenstwo_9

Nie początek tylko już prawie półmetek:) Ale komediowy serial to nie jest na pewno.

malenstwo_9

serial bardzo fajny jest!! :D

ocenił(a) serial na 10
malenstwo_9

To już jest prawie połowa serialu, więc śmiało można go oceniać.

ocenił(a) serial na 9
anetka5000

Rzeczywiście serial już trochę jest na antenie , ale nie to zmienia mojej opinii o tym filmie :)

ocenił(a) serial na 10
malenstwo_9

"Chichot losu" jest dobrym serialem. Z pewnością nie jest mistrzostwem świata, ale można go oglądać. Ostatnimi czasy w Polsce możemy oglądać tylko seriale na tle komediowym, kryminalnym czy "miłosnym", więc to coś nowego, a przede wszystkim innego.
PS. Oczywiście nie każdy musi się ze mną zgadzać.

ocenił(a) serial na 9
PHT

Ja się zgadzam z PHT. Mam podobne zdanie. Nie jest to coś genialnego, ale na pewno wartego uwagi jak na polskie warunki. A dzieciaki - są świetne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones