PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=588905}
6,5 6 223
oceny
6,5 10 1 6223
Chichot losu
powrót do forum serialu Chichot losu

nudaaaaaaaaaaaaaa

ocenił(a) serial na 1

Fabuła zerżnięta z filmu z Kate Hudson'mama na obcasach' . Jak dla mnie banalny serial, nic nie warty.

ocenił(a) serial na 6
xnewdayx

Nawet jeżeli jest zapożyczona z zachodniej produkcji co w związku z tym .? Serial zapowiada się na stosunkowo ciekawy.... Jeżeli jest to kopia lub odzwierciedlenie jakiegoś wyemitowanego serialu nie jest to ważne .... Ciesze się, że w końcu jakiś polski serial jest na tyle ciekawy by móc go obejrzeć z przyjemnością. Wystawienie 1/10 jest niedorzecznością....

ocenił(a) serial na 1
cartneylove

Po co ogladac coś co już to kazdy widziął tylko w innym wydaniu? :P Wiadomo jak sie skoncyz z gory. I załoze się ze 2 sezon nikt nie bd ogladal. Tak jak Spzilki na Giewoncie 1 sezon fajny 2 nudny jak flaki z oleem. dziekuje dobranoc;]

ocenił(a) serial na 6
xnewdayx

Każdy patrzy na to z własnej perspektywy ; ] Nie oglądałem platformy na której jak twierdzisz kręci się Chichot losu. Dlatego uważam, że jako koncepcja filmu, reżyserka i gra aktorów powinna wpłynąć na co najmniej 5/10 ;] Co do szpilek na giewoncie to 1 sezon był cholernie słaby jeżeli mam oceniać ; ]

pozdr.

xnewdayx

I jeszcze Żmuda-Trzebiatowska której nie cierpię. W ogóle nie lubię takich seriali. Jak zwykle główny bohater ma świetne życie, super pracę, na wszystko ma czas i w ogóle jest cool. Dla mnie 1/10.

ocenił(a) serial na 8
xnewdayx

serial jest na podstawie książki Hanny Lemańskiej Chichot Losu a nie filmu z Kate Hudson :)

sarah496

właśnie,to serial na podstawie książki :) ale jak ktoś jest tępy to doszukuje się w amerykańskich filmikach jak zwykle. Tylko tym się podniecają tacy w Polsce...kaszaną z USA

ocenił(a) serial na 1
nihooya

Sory ja mowilamz e podoba mis ie 'kaszana z USA' ten serial jest taka sama kaszana jak ten film dla pryzkladu. dziekuje ;] za to wy sie podniecacie, choelrnie nierealna sytuacja z serialu, tam az bije pooczach zalosnosc polskiego realizmu. Gdzie młodzi ludzie maja wypasione chaty, stac ich na wszystko przy kryzysie gospodarczym i caglym bzrobociu.

ocenił(a) serial na 6
xnewdayx

Hm a mi się nawet trochę spodobał.
Co prawda może to być ''zasługa'' Trzebiatowskiej która nie wkurza mnie za bardzo w tym serialu no ale nie jest taki zły.

ocenił(a) serial na 1
WOLVERINE55

Jak to współczesne seriale - jedno wielkie nieporozumienie

xnewdayx

"Sory ja mowilamz e podoba mis ie 'kaszana z USA' ten serial jest taka sama kaszana jak ten film dla pryzkladu. dziekuje ;] za to wy sie podniecacie, choelrnie nierealna sytuacja z serialu, tam az bije pooczach zalosnosc polskiego realizmu. Gdzie młodzi ludzie maja wypasione chaty, stac ich na wszystko przy kryzysie gospodarczym i caglym bzrobociu."

jezu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones