PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98665}

Chobits

7,5 3 466
ocen
7,5 10 1 3466
Chobits
powrót do forum serialu Chobits

Przepiękne

ocenił(a) serial na 10

Fabularnie może dziwaczeje nieco pod koniec, ale w żaden sposób nie zmienia to faktu że "Chobits" wielkie jest - piękna, inteligentna, wzruszająca i w pewien sposób niepokojąca opowieść o miłości i tendencjach współczesnego świata. Całe szczęście że jednak nie zakochałem się w Chii... :)

ocenił(a) serial na 10
AleX_Under

ja tam sie poryczalem i zakochalem w chii i chcialbym zeby znowu lecialo w tv ale juz chyba 2 lata nie leci... znacie jakis link z chobits?

ocenił(a) serial na 10
KurtMarx

A z torrentów nie możesz? :)

użytkownik usunięty
KurtMarx

tu są wszystkie odcinki http://kreskowki.fani.pl/vid/chobits/206 ;]

KurtMarx

tez jestem w niej zakochany thx za link

KurtMarx

tez zakochałem sie w Chii

lento

juz mi przeszlo znalazlem sobie materialna dziewczyne

ocenił(a) serial na 10
AleX_Under

W takim razie wypowiem się w tym temacie na temat Chobits (tak jak ja to widzę). No więc fabuła jest całkiem niezła, muzyka dobrze dopasowana szczególnie ma fajny Opening, Ending także niczego sobie oraz fajny utwór, który się przejawia w anime pod tytułem : Dark Chii Theme [Fuuma Dialogue Mix]. Bohaterowie także dobrze pasują, taki Hideki... Człowieczek ze wsi przyjeżdża do wielkiego miasta... Ma całkiem śmieszny charakter, co nadaje fajny klimat bajce. Co do Chii się nie będę zbytnio wypowiadał ponieważ każdy kto oglądał ma swoje zdanie, chociaż są one podobne... Ale ogółem rzecz biorąc Anime jest super (mangi nie czytam wiec nie porównuje, po za tym i tak bym nie porównywał). Każdemu polecam co ma zamiar obejrzeć naprawdę warto! Oczywiście daje ocene 10/10. Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 8
AleX_Under

Niektóre odcinki były naprawdę śmieszne inne całkiem poważne.
Rozwój technologiczny przerósł wyobrażenia twórców, stąd też może razić w oczy trochę zacofanie technologiczne w zestawieniu z ocierającym się o doskonałość SI.
Co do treści, to Japonia jest jednym z liderów robotyki, nie dziwi więc pytanie o miłość pomiędzy maszyną i człowiekiem. Wysoce zaawansowana samoucząca się SI w pięknej skorupce mogłaby nie jednemu człowieku zawrócić w głowie. Na pewno roboty takie mogłyby zastąpić zwierzęta domowe, a w przypadku gdyby nie były doskonałe jak Chii, to nawet ludzi...

ocenił(a) serial na 6
AleX_Under

Niestety, mam trochę inne zdanie o tej serii. Czytałem mangę wcześniej (swoją drogą jedna z moich ulubionych) i muszę powiedzieć, że 3/4 tej serii jest totalnie spłycona, w paru momentach z dramatu zrobili komedię (patrz - Chi znajduje swoją pierwszą "pracę"). Jedynie końcówka trzyma poziom, choć w mandze dużo lepiej zakończenie jak i sama historia Chi i Frey-i opowiedziana. Kto nie czytał dużo stracił, naprawdę polecam! Za dużo fanservice i komedii niskich lotów - to mnie najbardziej zraziło w tej serii.

ocenił(a) serial na 10
AleX_Under

Wciągające anime! Historia wzruszająca...

ocenił(a) serial na 8
AleX_Under

Ciężko mi to trochę wytłumaczyć ale ten program co został uruchomiony na końcu miał na celu nadanie persocomom cech ludzkich tak by one mogły być szczęśliwe z powody bycia z ludźmi, a także mogły czerpać z życia to co my. Dowodem jest to jak Dima zaczerwienia się przytulając do Zimy. Moim skromnym zdaniem tak nie powinno być. Ociera się to o wyginięcie naszego gatunku, a jeśli nie to przedłużanie go w sposób nienaturalny...chociaż...może to coś całkiem normalnego na co po prostu nie jesteśmy gotowi? Może to ewolucja?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones