PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619170}

Best Love

Choi-go-eui Sa-rang
7,6 381
ocen
7,6 10 1 381
Choi go eui Sa rang
powrót do forum serialu Choi-go-eui Sa-rang

Ding Dong :)

ocenił(a) serial na 8

Serial bardzo fajny - powinnam dać 8,5, ale nie ma tekiej możliwości, a na 9 trochę mi zabrakło... Główny bohater wymiata. Trzeba się do niego na początku przyzwyczaić, aby później docenić kunszt aktorski Seung-won Cha - zdecydowanie najmocniejszy punkt dramy. Pozostałe role, choć dobrze dobrane są daleko w tyle. Hyo-jin Kong zdecydowanie bardziej wyrazista w Mastes's Sun, widać że w tym czase zrobiła gigantyczny postęp. Dramę warto obejrzeć, można się nieźle uśmiać i czasem wzruszyć. Po obejrzeniu pozostają w pamięci pewne symbole lub teksty, jak choćby wspomniane w tytule Ding Dong :). W dramie bardzo trafnie pokazano wpływ fanów oraz potęgę internetu w życiu codziennym. To jak dla mnie fenomen kulturowy. Drama mega pozytywna, jednak zwolennicy melancholii znajdą też coś dla siebie. POLECAM!

ocenił(a) serial na 9
lecsy

popieram, ja oglądam dramy głównie dla postaci kobiecych ale w tej dramie Seung-won Cha rządzi, a Hyo-jin Kong też mi się podobała i może obejże ją w tej dramie co polecasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones