Chucky (2021)
Chucky: Sezon 1 Chucky sezon 1, odcinek 1
odcinek Chucky (2021)

Death By Misadventure

7,1 156
ocen
7,1 10 1 156
Chucky
powrót do forum s1e1

No i jak wrażenia po powrocie ulubionej zabójczej lalki?

Ziomaletto

gdzie można obejrzeć ten odcinek?

WILLiamCipherQ

Cóż, ja musiałem pokombinować, żeby obejrzeć na Internecie, bo dostępu do USA Network/SyFy nie mam. Niedawno wisiały całe odcinki na YouTube, ja zaś oglądałem na project123movies. Jednak przedtem polecam uBlock, reklamy i pop-upy atakują tam jak szalone.

Jednak w polskiej wersji prędko nie znajdziesz. Może są grupy, które zechcą podjąć się tłumaczenia w formie napisów, jednak nie wiem czy polski Cinemax/coś podobnego wyda oficjalną wersję z lektorem. Prędzej na DVD czy Blu-Ray, więc będzie trochę czekania.

Ziomaletto

po pierwsze wyszedl dopiero pierwszy odcinek, po drugie na youtube obejrzysz aby w usa

jason79

W momencie, gdy to pisałem, odcinek hulał po całym YouTubie. Po prostu zdążyli go szybko zdjąć.

Ziomaletto

po angielsku mi wystarczy i wiem, że odcinki wychodzą co tydzień. Obejrzałam już na yt, ale i tak dzięki za info

Ziomaletto

Napisy polskie do pierwszego odcinka już się pojawiły

Taio

CDA, jak mniemam?

Ziomaletto

Nie, po prostu napisy zostały przetłumaczone na potrzeby pierwszego odcinka, który można pobrać z różnych źródeł.

Ziomaletto

Tak, jest na cda

Taio

I będą pojawiać się do każdego kolejnego odcinka... ;)

hydefromt70s

W takim razie czekamy!

Ziomaletto

Zawsze mnie śmieszy ta lalka :)

Amaelamin

Sporo świetnych cytatów Charlesa z tego epizodu. Zwłaszcza, gdy Chucky mówi o zabiciu kota, a Jake myśli, że chodziło o jego tatę. Pozostaje liczyć, że reszta serii utrzyma poziom w tym aspekcie.

Ziomaletto

Hmm. Mieszane. Motyw geja jako głównego bohatera, bo przecież teraz nie można inzcaej robić filmów. A w dodatku jak dla mnie to mały psuchol, jak zobaczyłem tę rzeźbę to mi się Norman Bates przypomniał z wypychaniem zwierząt. NO co to było? Jakaś rzeźba z głów lalki? I samo to że jako 14 latek łazi z lalką do szkoły. Śmierć ojca niby w stylu Chuckiego, ale żeby go obrzygać? Średnio, nie ma tragedii, ale zobaczymy co dalej.

ocenił(a) serial na 8
dave_21

To był alkohol starego który wcześniej Chucky wychlał, co do geja, tak się składa że Don Mancini - twórca całej serii i samego Chucky'eo jest gejem ;) i sam mówił że główny bohater jest częściowo na nim oparty.

Rrouge

Ok, dzięki za wyjaśnienie.

ocenił(a) serial na 8
Ziomaletto

Jak dla mnie jest bardzo dobrze, jest klimat głównej serii. Brad Dourif rewelacyjny jak zawsze jako Chucky a sam Chucky wygląda naprawdę świetnie, o wiele lepiej niż w ostatnich częściach gdzie był praktycznie w samym CGI, tutaj widać animatronika i kukiełki były na planie (zresztą było krótkie wideo z tworzenia Chucky'ego na potrzeby tego serialu) jak i pod koniec w napisach są wymienieni 6 lalkarzy odpowiedzialnych za jego postać, ruchy itp. naprawdę klasycznie i dobrze zrobione, śmiem stwierdzić że wygląda tutaj najlepiej od wielu lat, jest ten charakterystyczny czarny humor, kilka świetnych kwestii w wykonaniu Brada (jego cała gadka na scenie od początku do końca to złoto), spoliczkowanie głównego bohatera jak i same pierwsze morderstwo też w jego stylu. Młodzi aktorzy może nie grają jakoś specjalnie ale jest okej, Alyvia Alin Lynd jako szkolna sucz dobrze wypadła, cameo głosowe Alexa Vincenta jako Andy'ego przez telefon też na plus, nie mogę się doczekać już jego fizycznego powrotu jak i Kyle, Tiffany i Nici co jak widać po zwiastunie zdarzy się już w najbliższym czasie!!!! Jak na razie jestem bardzo zadowolony, bo ma to ducha serii i czekam mocno na przyszłe odcinki. Całe szczęście że Don Mancini nadal jest za całokształt odpowiedzialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones