Chucky (2021)
Chucky: Sezon 1 Chucky sezon 1, odcinek 5
odcinek Chucky (2021)

Little Little Lies

7,1 91
ocen
7,1 10 1 91
Chucky
powrót do forum s1e5

ODCINEK 5 - DYSKUSJA!!!!

ocenił(a) serial na 8

Moim zdaniem jak na razie zdecydowanie najlepszy odcinek! Bardzo polubiłem obecnie trio Jake-Lexy-Devon. Sama Lexy przechodzi powoli przemianę charakteru co jest bardzk na plus bo polubiłem Alyvię Alyn Lind w tej roli. Zastanawiam się tylko co zrobią z Juniorem w tym serialu, powoli zaczynam mieć jakieś odczucie czy czasem jego postać nie pójdzie w jakimś mrocznym kierunku. Dialogi Brada Dourifa jak zawsze złoto ale najbardziej niesamowicie ucieszył mnie powrót Nici i Tiffany!!!!!!!! Cieszy mnie niesamowicie że Nica cały czas jest tam w środku i walczy, przypominajki z Curse i Cult cudownie zrobione, sama Fiona jest prześwietna zarówno grając Nicę jak i Chucky'ego, Jennifer Tilly....cóż to Jennifer Tilly. Wiem że Tiff ma wiele fanów mnie jakoś zawsze jej gra aktorska irytowała, no ale i tak fajnie widać z powrotem tę postać bo jednak wprowadza to wreszcie więcej powiązań z oryginalnymi filmami i wreszcie historie zaczynają się splatać, teraz tylko czekać na powrót Andy'ego i Kyle w następnym odcinku!!! Naprawdę tęskniłem za tym oryginalnym castem i postaciami. Teraz wszystko naprawdę fajnie się łączy. Zakończenie przewidywalne ale klimatyczne i z idealnie dobraną muzyką, no i mam nadzieję że matka Lexy jest następna w kolejce do uśmiercenia.....nie mogę tego babska znieść. No i jeden tylko minus odcinka - to podłożenie głosów Brada i Jennifer pod swoje młode wersje?!??!?! Chyba dawno nie widziałem gorzej podłożonych głosów, pewnie miało to być celowo przerysowane i kiczowate ale wyszło no.....źle.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Plus Fiona Dourif grająca młodszą wersję Charlesa (więc w pewnym sensie własnego ojca) - dopiero po oglądnięcia odcinka po czasie się zorientowałem że to była ona ;D

Rrouge

Miałem o to pytać, coś tak czułem że córka przebrała się za ojca (za Tiff chyba też?). ;)

ocenił(a) serial na 8
Ziomaletto

Młodsza TIFF grana jest przez inną aktorkę - Blaise Crocker :D

Rrouge

Gdzie to oglądałeś?

ocenił(a) serial na 8
madoxTV

Na fmovies można obejrzeć aczkolwiek tylko po angielsku.

Rrouge

dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones