Chucky (2021)
Chucky: Sezon 2 Chucky Sezon 2, Odcinek 7
Odcinek Chucky (2021)

Goin' to the Chapel

7,7 54
oceny
7,7 10 1 54
Chucky
powrót do forum s2e7

Kocham!

ocenił(a) serial na 8

Zdecydowanie mój ulubiony odcinek sezonu a chyba nawet całego serialu. Bardzo fajne zebranie wszystkich ważnych postaci, akcja przez cały odcinek, mnóstwo czarnego humoru, który mocno mnie bawił, zwłaszcza przy egzorcyzmie i ogólnie ta cała parodia egzorcysty wygrała, niezłe zabójstwa (ten sezon ogólnie jest zdecydowanie bardziej krwawy od 1), dużo nawiązań do poprzednich filmów, a zwłaszcza ten symboliczny flashback z Andym i Kyle do 2 części chwycił mnie za serce, kocham ten duet i cieszę się że nic im się nie stało. Bardzo też podobała mi się scena z Lexy i Nadine ogólnie Lexy jest zdecydowanie moją ulubioną postacią z tych przedstawionych w serialu i bardzo podoba mi się jak jej postać rozwinęli na przestrzenie serialu od 1 sezonu. Alyvia Alyn Lind jest bardzo fajna w tej roli. Na plus również Glenda, szkoda mi tylko biednej Nici, ona to chyba nigdy nie może zaznać spokoju. Jestem cholernie ciekawy co przygotowali na finał sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones