Chucky (2021)
Chucky: Sezon 2 Chucky sezon 2, odcinek 8
odcinek Chucky (2021)

Chucky Actually

7,5 51
ocen
7,5 10 1 51
Chucky
powrót do forum s2e8

Zakończenie serialu

ocenił(a) serial na 9

To naprawdę koniec serialu? Jeśli tak to moim zdaniem bardzo to popsuło ten serial, w tym odcinku który jest finałowy to tak naprawdę nic się nie stało oprócz tego, że zabili matkę Lexy a jej siostra zaczęła działać z Chuckym. Moim zdaniem powinni dodać chociaż jeden specjalny/dodatkowy odcinek ponieważ zakończenie tego sezonu było mega słabe i trzeba będzie czekać rok żeby dokończyć tą część historii. Moim zdaniem to wyszło trochę słabo ale pozatym serial na propsie.

ocenił(a) serial na 8
natan33

Ale nikt nie mówił że jest to koniec serialu, jest to finał sezonu, a zakończenie to typowy cliffhanger. Nie uważam że było mega słabe, najwyraźniej planują dużo bardziej rozwinąć wątek siostry Lexy działającej z Chuckym, w przyszłym sezonie, jako zakończenie głównego wątku tego sezonu bardziej posłużył odcinek poprzedni, ten bardziej nawet wyglądał jak po prostu początek do kolejnego rozdziału i zaczęcie wątków na kolejny sezon. Dodatkowy odcinek za wiele by tu w takim razie nie zmienił, gdyż nie zmieścili by czegoś nowego co dopiero zaczęli w jednym odcinku, jeśli planują to rozbić na cały kolejny sezon. Jak dla mnie też trochę się wydarzyło poza zabójstwem matki Lexy które też jest jednym z większych i Caroline po stronie Chucky'ego, mieliśmy też jako tako domknięcie wątku Glena i Glendy

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

W skrócie ta część historii to prawdopodobnie po prostu nowy główny wątek który będzie w 3 rozwinięty na cały sezon.

Rrouge

Też mi się wydaje, że to nie koniec. Chociaż do połowy 2 sezon wydawał mi się słabszy, to później fajnie się rozkręcił. Fajnie ogląda się po latach tych samych aktorów, jedynie ta siostra lexy jest tak głupim dzieckiem xD

ocenił(a) serial na 8
madoxTV

No to już od 1 sezonu było widać że z nią jest coś nie tak :D na początku tego zachowywała się normalniej ,aż byłem zdziwiony ale jak się okazało w finale, to wszystko było udawane i cały czas robiła to co Chucky jej mówił xD

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

szczerze to trochę słabo opisałem ale zgadzam się z tobą

natan33

https://www.filmweb.pl/news/Legenda+horroru%2C+Chucky%2C+powr%C3%B3ci+w+3.+sezon ie+serialu+SyFy-149173

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones