Chucky
powrót do forum 1 sezonu

moje odczucia

ocenił(a) serial na 9

Witam. Zacznę od tego, że wszystkie części filmów o Chucky oglądałam dziesiątki razy, zwłaszcza te najstarsze i Narzeczoną..(uwielbiam). Wszystkie bardzo lubię, stare uwielbiam. Nie będzie przesadą, jeśli uznam Laleczkę za moją ulubioną postać z horrorów. Trochę się obawiałam serialu, zwłaszcza po filmie "Laleczka" (to było nieporozumienie).
Jednak..nie zawiodłam się ani trochę. Stary dobry przyjaciel powrócił a wraz z nim wszyscy najważniejsi z dawnych czasów, Andy, Kyle, Tiffany, Nica. Cudownie było ich wszystkich zobaczyć w tak świetnej formie. Nic a nic nie odczułam tych lat :) i stary poczciwy Chucky ze swoim oryginalnym głosem.
Pomysł na fabułę serialu jak dla mnie bardzo udany. Nowi bohaterowie całkiem całkiem. Wszystko w aktualnych realiach (wątki bez jakich chyba teraz żaden film się obejść nie może). Ostatni odcinek dał mi lekki niedosyt ale czekam na kolejny sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones