PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416317}

Clannad

7,8 4 561
ocen
7,8 10 1 4561
Clannad
powrót do forum serialu Clannad

11/10 za całość.

ocenił(a) serial na 10

Właśnie zrobiłem rewatch.
Przepiękna oprawa graficzna, fenomenalna ścieżka dźwiękowa i fabuła, której nie zapomina się do końca życia. Mistrzostwo absolutne. Mój top 1 w ogólnej kinematografii. Prawdopodobnie czegoś takiego już nigdy nie będzie mi dane zobaczyć.

Więcej z mojej strony + zrzuty:
https://rascal.pl/anime-manga-japonia/clannad-after-story-2007/

ocenił(a) serial na 8
rascal0pl

Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś.Całościowo to nie byłaby dla mnie dziesiątka,ale za to After Story jest dla mnie najlepszą serią anime jaką widziałem.Odcinki 17-22 to już w ogóle była masakra,rozkleiłem się na nich a rzadko kiedy mi się zdarza o ile prawie wcale.Przed obejrzeniem myślałem,że Clannad nie będzie dla mnie ale jednak okazał się tytułem wręcz dla mnie.Chyba pójdę dalej i obejrze Kanon podobno jest podobny do Clannadu.

Tak w ogóle to cholernie bawią mnie osoby które skreślają Clannad tylko z tego powodu,że bohaterowie mają wielkie oczy.Przecież to jest żaden argument.

ocenił(a) serial na 10
zero99

Tym bardziej, że wielkie oczy to była norma (i nadal jest, ale nie już tak). Było wiele serii (również popularnych) gdzie postacie miały o wiele większe oczy i nikt z tego nie robił żadnego halo. Możliwe też, że starsze pokolenia miały bardziej otwarte umysły.

rascal0pl

Kocham anime nad życie, ale mam dosyć ważne pytanie, bo nie pamiętam a znajomy któremu to poleciłem na to narzeka... jest wyjaśnione dlaczego Tomoya nie pamiętał Ichinose z lat dziecięcych po prostu miał słabą pamięć czy była w tym jakaś większa głębia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones