PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416317}

Clannad

7,8 4 562
oceny
7,8 10 1 4562
Clannad
powrót do forum serialu Clannad

Clannad

ocenił(a) serial na 10

Moim zdaniem to najbardziej poruszająca i pełna wzruszeń i płaczu anima jaką kiedy kol wiek oglądałem , przyznam się że często do niej powracam i ile razy oglądam niektóre odcinki to łeska zakręca mi się w oku i ze smutku i z wzruszenia . Ja uważam że to najwspanialsza anima jaka kiedy kol wiek oglądałem

ocenił(a) serial na 10
_Akira_

Dzisiaj i Ja obejrzałem Clannad... Wiec pomyślałem iż także w tym temacie napisze co myślę o tym Anime.
Jakoś tak na czasie ostatni zacząłem oglądać ciągle Anime... Tylko trochę czasu mi schodzi na obejrzenie, ponieważ zanim zacznę oglądać to ściągam je...
Co do Clannad... Myślałem iż będzie bardziej poruszające czytając posty innych użytkowników Filmweb'a... Ale cóż mimo co nie zawiodłem się oglądając te Anime, było całkiem fajne i na pewno nie raz powrócę do niego. Ale szczerze mówiąc Elfen Lied bardziej mnie poruszyło... Może to dlatego, że muzyka jest idealnie do pasowana. Co niektóre momenty w tym Anime były denerwujące (chodzi o Fuko). No cóż, każdemu polecam gorąco tą bajkę. Moja ocena oczywiście 10/10. Czas ściągnąć Clannad After Story i mam nadzieję iż na tym sezonie się nie zawiodę. Pozdrawiam!

biro85

Zgadzam się z biro85. Wciągnęło mnie, fajnie się ogladało, ale bardziej mnie śmieszyło niż wzruszyło. Elfen Lied było znacznie bardziej przykre, choćby za sprawą retrospekcji. Niedługo zabieram się za Clannad After Story. Niektórzy piszą, że lepsze, ale jak oglądne to zobaczymy:]

ocenił(a) serial na 10
biro85

Oglądałem tą anime Elfen Lied i muszę przyznać że furory nie robi ,dość ciekawe ale nie przebija Clannad pod żadnym względem

ocenił(a) serial na 10
biro85

Anime (nie anima jak pewien przygłup powiedział) to nie jest "bajka". Chcesz sobie bajeczke obejzeć? Wal do Disney'a.

ocenił(a) serial na 10
_Akira_

Sam jesteś anima :D

_Akira_

Skoro tak ci się podobał Clannad to koniecznie musisz obejrzeć Kanon (2006). Jak dla mnie o wiele lepsze od Clannada.

ocenił(a) serial na 10
Qarhodron

Zgadzam się. Clannad i Kanon są podobne pod wieloma względami. Spodobała Ci się jedna anime, to spodoba się też i druga.

ocenił(a) serial na 10
Mai16

mam takie pytanko właśnie kończę Clannad i potem chciałem obejrzeć Clannad Movie , ale czy w filmie nie ma spoilerów After Story czy lepiej film obejrzeć już po After Story

Kamil85

Generalnie odradzam sięganie po Clannad Movie. Ta kinówka wypada bardzo słabo na tle serii telewizyjnych.

Ps: Soilery są.

ocenił(a) serial na 9
_Akira_

szczerze Clannad 9/10 After story 10/10 cos niepowtarzalnego:),przepełnione uczuciami, a co do kanonu nie równa sie z clennad:)

ocenił(a) serial na 10
_Akira_

Clannad - serial super. Bawił mnie ale i również tak wzruszył, że na kilku odcinkach łezki mi poleciały...
Ocena oczywiście 10/10 ;)

_Akira_

wzruszenie? 24 odcinek - tak, najbardziej? nie. madoka magica jest najbardziej. ale ogólnie anime na poziomie polecam. Kyou<3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones