PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416317}

Clannad

7,8 4 562
oceny
7,8 10 1 4562
Clannad
powrót do forum serialu Clannad

Obejrzałem cały sezon, choć ciężko było dotrwać, i wciąż nie wiem, po co to oglądałem. Nudne jak
flaki z olejem, kreska prymitywna i banalna historia. Najgorsze były odcinki 20 i 21. Główny bohater
to pedał, a wszystkie dziewczyny to japońskie dzi#ki. Fani anime są chorzy na mózg...



Nie. Oczywiście, że to tylko parodia i prowokacja. Jeżeli czytając to pojawił się uśmiech na waszych
twarzach, bo się zgadzacie z tymi słowami (w sumie cytatami), to niepodważalny znak, że jesteście
nieczułymi ignorantami! Nudne to jest dla was, tak? Co tu wogóle robicie fani Hobbita (inaczej fani
bezsensownej akcji)? Nie jest dla was to tak dobre jak Zmierzch? A co to tak właściwie jest?
Najgorszy z haremów, jak dla mnie. Dwóch egoistycznie wpatrzonych przystojniaków w zwykłą
dziewczynę. Romansidło tak przesłodzone, choć wcale nie słodkie. Clannad natomiast to nie serial
dla ludzi, którzy nie widzą różnicy między romansem a telenowelą.

ocenił(a) serial na 7
MJ_killer

meh, pomijając ładną kreskę i animację, Clannad niczym nie różni się od M jak miłość czy Na wspólnej. Nie poleciłabym ludziom szanującym swój czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones