PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756333}

Class

6,6 418
ocen
6,6 10 1 418
Class
powrót do forum serialu Class

Opinia i Pytania

ocenił(a) serial na 7

Bo obejrzeniu ostatniego odcinka pierwszego sezonu mogę już w pełni ocenić i skomentować ten serial. Pierwsze na co zwróciłem uwagę i mocno mnie zabolało to fakt, że jako spin-off, ten serial ma trochę lepszą fabułę niż ostatni sezon Doctora, a dodatkowo ma zdecydowanie lepsze efekty specjalne. Wydaje mi się to po prostu trochę nie fair.

Ogólnie serial dobrze zrobiony, jednak nadmiar młodzieży(mimo, że sam się do niej zaliczam) mnie drażni. Wielkie brawa dla odtwórczyni Quill, bo była ona najlepsza z tej małej grupki.

Co do pytań:
1) Zawsze wydawało mi się, że Płaczące Anioły dzięki dotykowi przenosiły swoje ofiary w czasie i przestrzeni, natomiast w odcinku finałowym Pani Dyrektor zostało normalnie uśmiercona.
2) Tutaj trochę bardziej w ramach dyskusji - czy myślicie, że ciąża Quill ma szansę być inna niż wszystkie typowe ciąże odpowiadające jej gatunkowi? Czy jest szansa, że nie zostanie pożarta przez bachora i przeżyje?

PS. I tak najlepsza scena to wejście Doctora :D

ocenił(a) serial na 10
Pusss

1) Anioły potrafią wysłać osobę w przeszłość ale potrafią też zadawać fizyczne cierpienie, z zabijaniem włącznie. Pokazano to kiedy jeden z Płaczących Aniołów chwycił rękę River Song.
2) Myślę, że scenarzyści nie zabiją najlepszej postaci jaką napisali tylko po to by pokazać ciążę nie z tego świata. Poza tym ojcem dziecka Quill nie jest inny przedstawiciel jej rasy, więc może przebiegać inaczej.

Najlepsza scena to operacja Quill. Ale to moje osobiste uczucia.

ocenił(a) serial na 8
mareksobczak

Quill chyba wspominała że przy dzisiejszej technologii matka nie musi umierać.

ocenił(a) serial na 8
Pusss

Co do pytań:
1. Jak powiedział kolega, to mogą zadawać ból :)
2. Myślę, że to będzie jakiś mieszaniec Quill i tego zmiennokształtnego. Może wyjść niezły mutek :D

Co do Cieni, to czy wszystkie dusze przejęły ich ciała, czy tylko April miała takiego "farta"? xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones