PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127488}

Cleopatra 2525

6,2 541
ocen
6,2 10 1 541
Cleopatra 2525
powrót do forum serialu Cleopatra 2525

Główną bohaterką filmu jest dziewczyna o psełdonimie artystycznym Cleopatra(Jennifer Sky) która marzy aby być aktorką w teatrze! Któregoś dnia przypadkowo zostaje zamrożona w chłodni, budzi się dobiero na Ziemii w roku 2525-tym, mrocznym świecie którym zawładnęły maszyny wysłane przez obcą cywilizacje, a ludzkość zeszła pod ziemię. Odmrożona zostaje przez dwie policjantki, Hel i Serge, poźniej do nich dołancza i zajmuje się śledzeniem gangstera o imieniu Creegan i jego gangu

Już właściwie nic nie pamiętam z tego serialu, oprócz tego że podobał mi się design robotów z powierzchni (nie pamiętam również), ale o ile mnie w tym wypadku pamięć nie myli, z czasem serial dorobił się - nie wiem jak to nazwać - dodatkowego wewnętrznego serialu niepowiązanego z historią Cleopatry. Ciężko też go nazwać spin-offem, bo rozgrywał się w średniowiecznych portach, a jego gwiazdą był chyba sam Bruce Campbell.

Nie pamiętam dokładnie fabuły tego serialiku, ale przydałoby się o nim wspomnieć w opisie. Tak myślę. :)

Khaosth

Też go pamiętam. Nurtuje mnie jednak co innego. Serial ten leciał w niedzielę i zaraz po nim/przed nim leciał inny opowiadający o czasach napoleońskich gdzie głównymi bohaterami był pewien amerykanin i angielka. Pamięta ktoś może co to był za serial??

ocenił(a) serial na 10
ZawaL

serial o którym mówicie nazywał się "Jack of All Trades" :)

Venepis

Tak! To dokładnie to. :)
Wielkie dzięki z mojej strony.
Nawet nie spodziewałem się, że ten serial ma swoją własną, odrębną stronę. http://www.filmweb.pl/f141729/Jack+of+All+Trades,2000

PS.
To żem wypalił z tym średniowieczem. Lekka, kilkusetletnia pomyłka. :]

ocenił(a) serial na 8
Khaosth

o matko ile naszukałem się tego serialu co mi świtało ale nie mogłem sobie dokładnie przypomnieć:) Pamiętne czasy niedziela, pora obiadowo-deserowa i te dwa seriale:)) coś pięknego!!!!!!!:)

dominik6616

Seriale były chyba w takim bloku "podwójna akcja" tę nazwę spamiętałem, ale nie pomogło to w poszukiwaniach, przypadkiem trafiłem na te seriale.

waldus_5

a ja tu trafiłem w odwrotnej kolejności :)

waldus_5

Ja pamiętam że było napisane w gazecie,,Podwójna akcja-Kleopatra"a brakowało właśnie ,,2525". Dopiero byłem zdziwiony jak znalazłem to w filmografii Victori Pratt

Brandon568

LOL :-)

Warto wrócić do tego serialu po 10 latach (przy czym "za pierwszym podejściem" odbierałem jednym okiem i uchem). Komiks/bajka odkrywa swoje ukryte wartości, gdy można obejrzeć w skupieniu. A tak w ogóle - fantasy rule! Kto za? A tak a propos pomyłki - Khaosth, nie przejmuj się, z rozpędu można pomylić średniowiecze ze średnikiem, a już po upływie kilku lat... Sam miałem problem ze znalezieniem tych filmów "Cleopatra" i "Jack", bo nie pamiętałem tytułów! No ale kto googla, ten znajdzie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones