PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=144550}
7,4 380
ocen
7,4 10 1 380

Clerks
powrót do forum serialu Clerks

Nie przypomina może za mocno oryginalnych Clerksów. Dante jest jakby bardziej pierdołowaty - jesli to w ogóle mozliwe ;), Jay wyraźnie spuścił z tonu i nie wypuszcza z siebie tylu bluzgów na sekundę, Randal to juz zupełny ponadczasowy odjazd w prównaniu z jego filmowym odpowiednikiem, jedynie Cichy Bob jest sobą. ;) Mimo to, a moze własnie dlatego, że dostajemy bohaterów, których możemy "poznawać" na nowo serialik jest bardzo ciekawy i warto po niego sięgnąć. Szkoda, ze w Polsce jest tak mało znany... No i prykro, ze nakręcono tylko 6 odcinków.

Mam cicha nadzieję, ze jednak nakręcą Sell Out... Może też Kevin zdecyduje się na kontunuację serialiku - wolę to niz oglądać O'Hallorana, Andersona, Mewesa czy Smitha jako brzuchatych tatuśków. :)

ocenił(a) serial na 8
Aericia

Ja w sumie rozczarowany jestem. Za bardzo odeszło od oryginału. Za mocno pokręcone miejscami. Brak kontaktu z rzeczywistością powoduje, że żarty niektóre są mało śmieszne.
Tym nie mniej Jay i Bob bardzo śmieszą, ale Dante, a zwłaszcza Randal irytują miejscami. No i te pomysły z kosmosu jak Quicker Stop, nie pasują do tego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones