PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814408}

Co robimy w ukryciu

What We Do in the Shadows
8,0 18 563
oceny
8,0 10 1 18563
7,2 12
ocen krytyków
Co robimy w ukryciu
powrót do forum serialu Co robimy w ukryciu

OMG! Co tu się nawyprawiało! Wielki szacun dla Taiki i Jemaine'a za to co zrobili dla fanów kultowych filmów i seriali o wampach. Nie wiem jakie sznurki musieli pociągnąć, ale WOW! Jeśli zdejmą ten serial po 1wszym sezonie będę płakać łzami rzewnemi...
Colin Robinson - The Hero!

DiableAuCorps

S P O J L E R Y




Liczyłem na ten temat. Co zauważyłeś? Poza Blade, "Tylko kochankowie przeżyją", oryginalnym filmem WWDitS?

ziemko_2

No więc po kolei. Jemaine Clement i Taika Waititi oraz partnerujący im w oryginalnym filmie Johnny Brugh.
Jako przewodnicząca rady wielka Tilda Swinton czyli Eve z "Tylko kochankowie przeżyją" Jima Jarmusha. Dalej Evan-Rachel Wood czyli Nieśmiertelna Księżniczka Nieumarłych z serialu "Prawdziwa Krew". Danny Trejo wampir Charlie Razor z "Od zmierzchu do świtu" Tarantino. Wesley Snipes pół wampir z kultowej trylogii "Blade łowca wampirów" i Paul Reubens wampir Amilyn z filmu "Buffy postrach wampirów", który był inspiracją dla kultowego serialu o tym samym tytule. Nawiązują też w dialogach do Brada Pitta, Toma Cruise'a z "Wywiadu z wampirem" i Kiefer'a Sutherland'a z "Lost boys". 2 pierwsi nie zjawili się na procesie, bo wg innych z rady nie są zbyt zaangażowani :D A ostatni chciał przyjść ale nie mógł :D Mówią też o jakimś Robie, ale tego nie udało mi się zidentyfikować. Jaki aktor o imieniu Rob/Robert grał w jakiś kultowym filmie/serialu z wampmi?

DiableAuCorps

Pattinson? ;)

ziemko_2

OMG, faktycznie :D Zupełnie nie moja bajka, nie znam ani jednej części dlatego brak skojarzeń. Dzięki za podpowiedź! I w sumie powinni też wspomnieć o Garym Oldmanie do kroćset ;)
Zostały tylko 2 odcinki...

ocenił(a) serial na 9
DiableAuCorps

Ten odcinek to była istna petarda, czysty geniusz a serial to dla mnie jedna z najlepszych rzeczy jakie mi się ostatnio przytrafiły.

ocenił(a) serial na 7
DiableAuCorps

Rob też chciałby nie znać. Sposób w jaki miano ich zabić skojarzył mi się jeszcze z "Underworld: Bunt Lykanów".

ocenił(a) serial na 9
DiableAuCorps

Od zmierzchu do świtu jest Rodrigueza ;)

Valcrist

Sorry, my bad :]

ocenił(a) serial na 9
Valcrist

W sumie i Rodrigueza i Tarantino ponieważ Quentin napisał scenariusz ;)

ocenił(a) serial na 7
DiableAuCorps

+ pomysł na zabicie ich w studni jest również z wywiadu z wampirem

asiaowczarekk

Prawda.

ocenił(a) serial na 7
DiableAuCorps

ja wyłapałem jeszcze Kristen Schaal, która grała w filmie Asystent wampira

ocenił(a) serial na 9
DiableAuCorps

Nie płacz, drugi sezon już potwierdzony.

Valcrist

Wiem, wiem.

ocenił(a) serial na 8
DiableAuCorps

Ależ się zdziwiłem gdy zobaczyłem takie nagromadzenie postaci! Aż się musiałem wtedy uszczypnąć :D

ocenił(a) serial na 9
DiableAuCorps

Gdzie oglądacie ?

Laura_N

Dobre pytanie, podbijam. Na fili jest siedem odcinków, gdzie obejrzeć resztę nie wiem.

ocenił(a) serial na 10
wilczekstepowy

Napisy nie są jeszcze przygotowane (do 8 odcinka zrobione są w 53%). Wystarczy trochę poczekać, serial nie tak dawno miał premierę.

kxsxk

Dzięki. Jest to pocieszające, bo obawiałem się, że tłumaczenie serialu zostało porzucone.

DiableAuCorps

czy ten serial to to samo co film, czy nowy scenariusz?

SandraG

To spin off. Idea ta sama, ale postaci inne, i inne miejsce akcji. Warto. 2ga seria startuje w tę środę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones