Cobra Kai
powrót do forum 5 sezonu

Co jest

ocenił(a) serial na 10

Produkcja od Netflixa w 2022 roku, która nie posiada krztyny poprawności politycznej, a nawet więcej ta produkcja w niektórych momentach z niej szydzi nie spodziewałem się tego oby tak dalej bez polityki w serialach i filmach.

goingtopro

To nie jest produkcja Netflixa, tylko Sony Pictures. Netflix jest tylko dystrybutorem.

ocenił(a) serial na 10
Puchy11

I tak na to samo wychodzi, nadal Netflix jest powiązany z tym.

goingtopro

Nie wychodzi na to samo. To nie jest produkcja netflixa

matikati

hahaha bez kitu, też to już kiedyś komuś tłumaczyłem z innym serialem pozdro dla kumatych

ocenił(a) serial na 8
goingtopro

No właśnie jest różnica w tych rzeczach które Netflix zleca a nie jest bezpośrednim producentem tego zazwyczaj nie ma. Zobacz ile zlecił azjatom do robienia i nic tam takiego nie było. Ideologia ich zaczyna się gdy sami klepią rzeczy bo wtedy ktoś na etapie robienia się do tego dobiera.

ocenił(a) serial na 9
goingtopro

Super, pocieszyłeś :) Pierwsze 2 sezony obejrzałem w 2019 jeszcze na YT Premium, później, jak Netflix przejął, bałem się spoglądać :) ale gitara, odświeżam 2 sezon, zobaczymy co dalej :) w Cobra Kai najpiękniejsze jest starcie dwóch światów - niepoprawne lata 80te (Johnny!) i dzisiejsza poprawność polityczna. Gdyby Netflix wszystko ujednolicił, to byłaby kicha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones