Cobra Kai
powrót do forum 5 sezonu

Johnny xD

ocenił(a) serial na 9

Niesamowite jak twórcy ze sztampowego dręczyciela z filmu dla dzieciaków z lat 80 zrobili postać, która ciągnie ten serial już 5 sezonów. Sporo razy zaśmiałem się na tym 5 sezonie. Nie wierzyłem, że poziom będzie porównywalny do poprzednich, ale jednak!

Cobra Kai never dies ;)

ocenił(a) serial na 10
BlakJoint

Mi jakoś 5. nie podszedł specjalnie, choć było trochę fajnych momentów. Jestem jednak fanem serii (sezony 1-4 to perły "netfliksowej kinematografii" :D), zwłaszcza 4. sezonu. Trzymam kciuki za 6. sezon.

wojt9191

sezon 1 nie byl od pedonetflixa takie sprostowanie, pozdr.

ocenił(a) serial na 10
Widz_30

A, nie wiedziałem, no to mój błąd ;d

BlakJoint

Również polubiłam postać Johnego. Świetnie została pokazana jego postać i jego historia w pierwszych sezonach Cobra Kai. Johny to był chłopak, który nie czuł się kochany w domu, nie dogadywał się ze swoim ojczymem. Karate było dla niego odskocznią, ucieczką od domowych problemów. Pokazane zostało, że każda historia ma dwie strony medalu. Johny nie był tylko czarnym charakterem a Daniel krystalicznie czystym. Johny czuł, że Daniel zabrał mu wszystko na czym mu zależało: dziewczynę oraz pokonał go w ukochanym karate. Pokazane zostało, że każda historia ma dwie strony medalu. Johny nie był tylko czarnym charakterem a Daniel krystalicznie czystym. Każdy z nich miał swoje życie, ambicje i problemy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones