Columbo (1968-2003)
Columbo: Sezon 11 Columbo Sezon 11, Odcinek 2
Odcinek Columbo (1968-2003)

No Time to Die

7,1 132
oceny
7,1 10 1 132
Columbo
powrót do forum s11e2

Makabryczny odcinek...

ocenił(a) serial na 10

Typowy thriller, w dodatku wcale nie w stylu tego wybitnego serialu. Jestem mocno rozczarowana, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że klasyczne odcinki "Columbo" są najlepsze.

bruce1940

Niemal każdy odcinek z lat 1989-2003 to mniej lub bardziej majstrowanie przy klasycznej formule. Podobno sam Falk był za tym, by eksperymentować. Jak wyszło? Wg mnie średnio. Jest parę odcinków, które powiedzmy, że dorównują tym z lat 70., ale większość "nowych" jest wyraźnie słabsza od klasycznych.
Oczywiście wśród klasycznych z lat 70. też są słabsze, ale jakoś tak to jest, że ze starych niektóre są słabsze, a z nowszych niektóre są dobre :).

ocenił(a) serial na 10
direct39

Rozumiem. Serdecznie dziękuję Ci za wpis. :) Pojęcia nie miałam, bo dopiero teraz powoli w TVP poznaję całą serię od początku do końca. Jestem wychowana na klasyce z pierwszych odcinków i ten był dla mnie mocnym zaskoczeniem. Właśnie pewien stały schemat scenariusza, jaki znam i cała fabuła - obok bohatera tytułowego - to dla mnie największe atuty serialu. Dziękuję raz jeszcze za wyjaśnienie. Pozdrawiam serdecznie. :)

ocenił(a) serial na 8
bruce1940

Zgadzam się. To nietypowy odcinek. Nie tylko fabuła. Współpracownicy Columbo wyglądali jakby na bardziej fachowych. Akurat doszedłem dzisiaj do tego odcinka, a mam wszystkie na HDD.

ocenił(a) serial na 10
maz9

Zgadzam się z Twoim zdaniem. Pozdrawiam. :)

ocenił(a) serial na 8
bruce1940

Również pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones