PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512751}

Community

7,5 19 062
oceny
7,5 10 1 19062
7,9 9
ocen krytyków
Community
powrót do forum serialu Community

Od wejścia się narażę, ale ... Annie mnie drażni. Najpierw wszystkich budzi w środku nocy i robi panikę z byle czego, a później obraża się, jak ekipa coś chce z tym zrobić. Szkoda, że nie można jej wymienić na Troya albo Duncana. ;/
Poza jej "robieniem konfliktu, gdzie go nie ma" fajny odcinek. Chang jak to Chang, zawsze nie na temat z tym swoim Brenda paradox. Dziekan w ogóle gra pierwsze skrzypce. Jim Rash bawi mnie z każdym odcinkiem coraz bardziej, a po rapie jako batonik myślałam, że to nie możliwe. Jego sexting z "Jeffem" i końcówka pt. jak zostałem szefem yakuzy - rewelacja.
Co oni robią z Brittą? Ok miałam ubaw jak biegała gdzieś w tle i zaczęłam wymyślać teledysk, ale ona kiedyś o coś walczyła a dziś wali w spodnie. Mam nadzieje, że jej wątek jakoś sensownie się rozwinie. All hail Britta!
Aż dziwne, że Abed nic nie powiedział na temat 100 odcinka :)

ocenił(a) serial na 9
Kasiek_haz

tutaj nic nie będzie :P

ocenił(a) serial na 9
Kasiek_haz

Dziekan kradnie sezon, a nowi dają radę, Annie i Britta trochę irytowały (godność dla Britty!!!). Reszta w swoim stylu, to i się rozpisywać nie będę.
Ja nie mam wysokich wymagań odnośnie tego sezonu. Pierwsze trzy to geniusz, a w pozostałych trzeba się cieszyć choćby i drobiazgami, bo drugiego takiego serialu nie ma. Niemniej co mnie w szóstym irytuje, to jego hmm przebajerowanie. Esemeski w chmurkach, dzielony ekran, frisbee, halunka Britty, może to i wszystko śmieszne, widać, że nie biedują, ale co za dużo to niezdrowo. Najważniejsi są bohaterowie, a im więcej takich akcji, tym mniej ich.

A właśnie. Jeszcze jedno. Braku Shirley nie odczuwam, pewnie dlatego, że na koniec to już słabo ją prowadzili, ale Troya jednak nie odżałuję. Każdego z bohaterów obecnych bym na niego wymieniła :P

ocenił(a) serial na 8
ms_rosencrantz

Nawet dziekana?!!!!!111oneoneone :D

"godność dla Britty!!!"
amen
Mam nadzieję, że to jej zdegradowanie zmierza do powstania jak feniks z popiołów.

Na Shirley nie mieli pomysłu już dawno. A teraz jakby trochę na Jeffa nie mają.

ocenił(a) serial na 8
Kasiek_haz

Ja tam bym chciał Pierce'a. Brakuje tych rasistowskich żarcików i jego sucharów. Zresztą oni byli idealnie dobrani, i dzięki temu to tak dobrze wyglądało. Myślałem, że będą sobie pozwalać na więcej, bo to już nie TV.. Jeff jakoś dziwnie prowadzony w tym sezonie, Annie też. Jak zwykle dziekan wymiata, i to jego zdjęcie Winger'a przy łóżku. Mam nadzieję, że pociągną to jeszcze, bo nie mam zbytnio do oglądania jakiejś innej komedii.

ocenił(a) serial na 8
kosciolek8

"i to jego zdjęcie Winger'a przy łóżku. "
które wygląda jak pierwsze lepsze zdjęcie Joela z google grafika :D

Jeff musi mieć jakiś własny wątek, bo póki co, poza byciem obiektem westchnień dziekana to niewiele robi. Obym tylko nie dostała, czego sobie życzę w postaci wątku wielkiej nieskończonej miłości z Annie, bo po pierwsze jak pisałam wyżej, ona mnie już drażni, i im jej mniej, tym lepiej, a po drugie nie chcę romansów w Community. Póki co niespecjalnie wychodziły. Oczywiście, poza tym romansem w głowie dziekana :) ale to jest udany wątek, bo jest nieprawdziwy :D

Kasiek_haz

Słaby odcinek, w zasadzie obejrzałem i ziewnąłem, tyle tego było.. :( Chang jak zwykle rozwalił system (coś czuję, że najbardziej będzie mnie właśnie ten typek śmieszył, czego wcześniej bym nigdy nie zasugerował).. aha, Takashi i Dziekan jednak rozwalili system - tak, to było również śmieszne :D A cała ta sprawa z psem jakoś taka nijaka mi się wydała.. i tylko wydała. Zastanawiam się, dlaczego Abed mnie już nie śmieszy.. xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones