PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512751}

Community

7,5 19 062
oceny
7,5 10 1 19062
7,9 9
ocen krytyków
Community
powrót do forum serialu Community

Zapowiedź 6 sezonu

ocenił(a) serial na 8

http://www.youtube.com/watch?v=0YKZ93ouY9E

uuu, słabo to wygląda

ocenił(a) serial na 9
Kasiek_haz

no może słabo to wyglada. Ale gdzie, skąd moge to objerzeć. Gdyz Yahoo zablokował ogladanie dla Polski :(

ocenił(a) serial na 8
Rudzia95

Zainstaluj sobie Hola Better Internet (wtyczka do Chrome). Dzięki niej yahoo będzie Cię postrzegać jako znajdującego się w Ameryce.
Oczywiscie znajdą się też mniej legalne sposoby, ale lepiej przecierpieć te parę reklam, a przy okazji mieć wpływ na wysoką oglądalność serialu w nadziei, że wytrzyma kilka sezonów na yahoo.

użytkownik usunięty
Twoflower

To yahoo zwraca jakąś szczególną uwagę na oglądalność?

ocenił(a) serial na 8

Charytatywnie raczej seriali nie produkują. Zapewne yahoo kierowało się różnymi celami przy decyzji zamówienia 6 sezonu Community, ale zysk z reklam na pewno był jednym z nich.

ocenił(a) serial na 8
Twoflower

Dla Opery jest Browsec.
https://screen.yahoo.com/wf-channel=community/

ocenił(a) serial na 8
_Garret_Reza_

I dzięki. Niby już ściągnąłem odcinki, ale obejrzę tam. Pierwszy raz legalnie, nie licząc powtórek na polskim CC.

ocenił(a) serial na 8
Twoflower

Od kiedy używam tego Browseca mam problemy z połączeniem. Absurd, odświeżam stronę z odcinkiem i od razu brak sygnału.

Ale te problemy są też gdy wyłączę ten program, czyli przez cały ostatni tydzień. Na Chrome i Hulu miałeś podobne problemy?

ocenił(a) serial na 8
_Garret_Reza_

Nie odnotowałem takich problemów, ale ostatnio z Chrome korzystam tylko dla Hulu, a na codzień używam Maxthona. Odinstaluj Hulu i zapisz sobie stronę z jego instalką. Instalacja trwa kilkanaście sekund, więc spokojnie możesz instalować (i odinstalowywać) tą wtyczkę co tydzień.

ocenił(a) serial na 10
Rudzia95

pierwszy odcinek jest też na torrentach i na chom.iku =)

ocenił(a) serial na 9
martadz_91

drugi też jest chociazby na scs

ocenił(a) serial na 9
Kasiek_haz

Własnie obejrzałam 1 odcinek 6 sezonów. Mam mieszane uczucia. Britta jak zawsze wkurzająca( jedyny plus albo minus?? ), ale jakos tak Jeff inny Annie inna. A nowa postać? Nie wiem sama co myśleć.... Chang jak zawsze wymiata :v

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones