PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849793}

Continental: W świecie Johna Wicka

The Continental: From the World of John Wick
6,7 5 129
ocen
6,7 10 1 5129
6,0 3
oceny krytyków
Continental: W świecie Johna Wicka
powrót do forum serialu Continental: W świecie Johna Wicka

Pierwsza akcja wykradania tej matrycy do monet była w stylu Johna Wicka. Potem ostatnia z szturmu na hotel. I na tych dwóch scenach temat Wicka się zakończył, niestety cała reszta z tym uniwersum nie ma nic wspólnego.
Postaci takie sobie do tego akcja nie mal się rozpędza ale właśnie wielkie ALE. Widać że to nie spod tej samej ręki scenariusz i wykonanie. Oglądając to coś miałem wrażenie jakbym oglądał mix Wicka, Killb billa, Nobody i filmów gangsterskich lat 90.
Ale świat Johna Wicka taki nie jest nie ma spowolnień, rozterek fabuły, to się nie klei.
Jestem zawiedziony nie tego się spodziewałem i mam nadzieje że więcej nic podobnego nie powstanie bo już bardziej zhańbić tej serii nie można.

ocenił(a) serial na 5
J_Punisher

Też tak naprawdę niby widzimy elementy świata Wicka, ale też nie są one ani rozbudowane, ani wyjaśnione jakoś, dodane od czapy tak w sumie.

Też to uniwersum nie potrzebuje wyjaśnienia ani pokazania jak działa, bo to wszystko wiadomo, że głupie, nie ma logicznego uzasadnienia, ale zrobione jest bardziej dla efekciarstwa (wiadomości w rurach, wytatuowane dziewczyny przy pracy, płatność specjalnymi monetami).

Myślałem, że mają jakiś pomysł na ten serial, ale nie, po prostu barwnymi elementami z Johna Wicka chcieli podkręcić przeciętną historię. Może w 2 godzinnym filmie nie było źle, ale 4 godzinny serial to przesada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones